Informacje o Rabat
Rabat

Rabat - promocje

Rabat to sieć działająca w trzech formatach, takich jak sklepy monopolowe, ogólnospożywcze oraz convenience. Dla firmy każdy nowy rok stanowi wiele możliwości, które przedsiębiorstwo stara się wykorzystywać jak najlepiej. Dynamiczny rozwój sieci został osiągnięty dzięki jej współpracy z polskimi przedsiębiorcami.

Rabat zapewnia swoim klientom najkorzystniejsze ceny asortymentu wynegocjowane z dostawcami, a także produkty marki własnej. Ponadto konsumenci mają okazję uczestniczyć w szkoleniach Akademii Lidera Sieci Rabat i mogą także korzystać z profitów, programów lojalnościowych, a także bonusów i konkursów, w których przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Rabat?

Dużą zaletą dostępną w sklepach Rabat są liczne rabaty przygotowywane właśnie przez tę firmę. Najbardziej atrakcyjne przeceny zamieszczane są w gazetkach promocyjnych, które zazwyczaj obowiązują przez tydzień bądź niekiedy nawet przez ponad tydzień. Najczęściej liczą 7 lub 6 stron, ale zdarzają się również wydania zawierające tylko 4 strony. Często w jednym czasie pojawiają się dwie gazetki promocyjne sieci Rabat, dlatego klienci mogą znaleźć w tych sklepach mnóstwo niesamowitych przecen każdego dnia.

Marki własne sieci Rabat

Oprócz znanych i cenionych w całej Polsce marek produktów w sklepach Rabat można znaleźć artykuły oznaczone marką własną. Wśród nich znajduje się m.in. Basil, pod którą klienci dostaną pyszne karmy dla kota. Marka KiKi zapewnia pyszne soki dla najmłodszych. Z kolei marka Familijne przysmaki to szeroka oferta składająca się z pasztetu, gulaszu, smalcu oraz szynki.

O sieci Rabat

Sieć Rabat istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Przez ten czas firma osiągnęła wiele sukcesów, dzięki którym zdobyła zaufanie konsumentów. Aktualnie działa w trzech formatach: sklepy monopolowe, sklepy ogólnospożywcze oraz convenience. W 2017 r. miał miejsce szeroki rozwój ostatniego z wymienionych działów. Sieć skupia się przede wszystkim na świeżości i wysokiej jakości dostarczanych do klientów produktów. Asortyment firmy uzupełnia lokalną ofertę handlową. Rabat współpracuje z małymi sklepikami na zasadzie franczyzy, dzięki czemu zyskuje duże możliwości rozwoju.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Rabat

Znalazłeś się na stronie, na której publikujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Rabat. Posiadamy nie tylko gazetki aktualne, ale także archiwalne. Te pierwsze znajdują się na samej górze, natomiast oferty, których okres obowiązywania już się zakończył umieszczane są zaraz za nimi. Rabat to jeden z wielu sklepów spożywczych w naszym serwisie. Dlatego w poniższych gazetkach promocyjnych to właśnie żywność i napoje stanowią zdecydowaną większość ofert. Zachęcamy do dokładnego czytania wszystkich informacji znajdujących się w gazetkach, nawet tych zapisanych drobnym drukiem. To właśnie tam często mogą być ukryte warunki skorzystania z danej promocji.

Co można znaleźć w gazetkach?

Sieć sklepów Rabat nieustannie przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne gazetki promocyjne, wśród których z pewnością każdy znajdzie odpowiednie produkty dla siebie. Często w jednym czasie aktualne są aż dwie oferty, dzięki czemu konsumenci mogą liczyć na mnóstwo niesamowitych przecen każdego dnia. Zazwyczaj gazetki promocyjne obowiązują przez tydzień, a niekiedy nawet przez 2 tygodnie. Najczęściej liczą 6 lub 7 stron, ale zdarzają się także wydania zawierające wyłącznie 4 strony atrakcyjnych promocji. Na łamach gazetek znajdują się przede wszystkim produkty spożywcze, takie jak żywność oraz napoje.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne sieci Rabat. Zależy nam, aby klienci mogli zapoznawać się z najnowszymi przecenami od razu w dniu ich wejścia w życie. Poniżej znajdują się zarówno oferty aktualne, jak i archiwalne. Na samym początku znajdziesz te pierwsze. Drugie natomiast zaznaczone są specjalną grafiką, ale nadal możesz je przeglądać. Pomaga to porównać ceny poszczególnych produktów, a także sprawdzić, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Przy każdej gazetce podana jest jej data obowiązywania, dlatego na pewno nie pomylisz ofert aktualnych z archiwalnymi.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Na naszej stronie znajdują się wszystkie gazetki promocyjne sieci Rabat. Dzięki temu nie musisz posiadać ich papierowej wersji, aby zapoznać się z najnowszymi przecenami. Wystarczy, że zrobisz to online korzystając z serwisu, na którym właśnie się znajdujesz. Ponadto udostępniamy możliwość przybliżania dowolnych stron znajdujących się w gazetkach promocyjnych. Taka opcja jest niezwykle korzystna, ponieważ ułatwia odczytywanie szczegółów zapisanych drobnym drukiem przy produktach.

Gazetki promocyjne Rabat - ceny

Gazetki promocyjne Rabat - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Rabat. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Napoje

 • woda smakowa Żywiec Zdrój – 3,99 zł za 1200 mililitrów
 • napój Tymbark – 1,79 zł za 500 mililitrów
 • napój Hellena – 2,99 zł za 1,75 litra

Piwo

 • piwo Żubr – 2,09 zł za 500 mililitrów
 • piwo Namysłów – 2,39 zł za 500 mililitrów
 • piwo Łomża – 2,39 zł za 500 mililitrów

Lody

 • lody Magnum – 5,49 zł za 120 mililitrów
 • lody Zielona Budka – 11,99 zł za 1000 mililitrów
 • rożek Kaktus – 3,19 zł za 110 mililitrów

Słodycze

 • ciastka Łakotki – 2,69 zł za 168 gramów
 • ciastka Belvita – 4,99 zł za 300 gramów
 • landrynki Goplana – 1,59 zł za 90 gramów

Dodatki do potraw

 • przyprawa Prymat – 1,09 zł za 30 gramów
 • sos Łowicz – 4,49 zł za 500 gramów
 • ketchup Roleski – 4,99 zł za 450 gramów

Margaryny

 • margaryna Śniadaniowa – 3,89 zł za 450 gramów
 • margaryna Kasia – 2,09 zł za 250 gramów
 • margaryna Flora – 5,59 zł za 400 gramów

Kawy i herbaty

 • kawa ziarnista Jacobs Crema – 19,99 zł za 500 gramów
 • kawa mielona Fort – 8,99 zł za 500 gramów
 • kawa ziarnista MK Cafe – 19,99 zł za 500 gramów