Miliony pobrań aplikacji Biedronki. Jak korzystać z Shakeomatu?

Stara aplikacja Biedronki była już nieco przeterminowana, a klienci oceniali ją jako mało przydatną. Market wyszedł więc naprzeciw oczekiwaniom i od niedawna wszyscy konsumenci mogą cieszyć się nowymi funkcjami dostępnymi w aplikacji Biedronki. Co się zmieniło i czy warto ją zainstalować? Dowiedz się wszystkiego o świeżych rozwiązaniach zaproponowanych przez projektantów.

Nowa aplikacja Biedronki – co się zmieniło?

Nowa aplikacja Biedronki zaskakuje swoją użytecznością i łatwością obsługi. Klienci w końcu doczekali się funkcji, które czynią ją niezwykle przydatną, pozwalając skorzystać konsumentom z najnowszych promocji. Czym zaskoczyli kupujących projektanci?

Jedną z ważniejszych zmian jest wprowadzenie wirtualnej wersji karty Moja Biedronka. Udoskonalenie to wyeliminowało w praktyce konieczność posiadania fizycznej karty oraz podawania numeru telefonu przy kasie. Klienci mają również możliwość skorzystania ze spersonalizowanych promocjiotrzymania codziennych voucherów zniżkowych oraz zapłaty BLIKIEM bez kodu. Dużym plusem jest również wygodny skaner cen, który umożliwia sprawdzenie cen produktów oraz ich dostępności. W aplikacji znajdują się również aktualne gazetki, a klienci mogą określić swój ulubiony sklep, co sprawia, że promocje są jeszcze bardziej dopasowane i na czasie.  

Jak zainstalować aplikację Biedronki? Wyjaśniamy krok po kroku

Dobrze zaprojektowane i przemyślane funkcje aplikacji Biedronki przyciągnęły już 4 miliony użytkowników. Wiele osób nadal zastanawia się jednak, jak zainstalować aplikację Biedronki. To nic trudnego, a instalacja i rejestracja na nowoczesnym smartfonie zajmuje tylko kilka minut. 

Proces należy rozpocząć od zalogowania się do sklepu Google Play (Android) lub App Store (IOS). Następnie w polu wyszukiwania należy wpisać „Biedronka” i kliknąć pobierz. Kiedy aplikacja zainstaluje się na urządzeniu, można się już zarejestrować. Nowi użytkownicy powinni wpisać swój numer telefonu i potwierdzić go kodem SMS.  Następnie trzeba przeczytać i zaakceptować regulamin oraz wpisać swoje imię. Gotowe! 

Użytkownicy posiadający wcześniej Kartę Moja Biedronka powinni skorzystać z opcji logowanie. W tym przypadku wystarczy wpisać przypisany do karty numer telefonu i potwierdzić go kodem SMS. 

Co znajduje się w aplikacji Biedronki?

Używanie aplikacji Moja Biedronka zamiast karty to wyjątkowo wygodne i praktyczne rozwiązanie, które znacząco ułatwia oszczędzanie oraz codzienne zakupy. Docenia je naprawdę wielu użytkowników, którzy zwracają jednak uwagę również na inne zalety korzystania z aplikacji. 

Oto główne funkcje aplikacji Moja Biedronka.

1. Dostosowane do każdego klienta oferty Dla Ciebie.

2. Dostosowane do każdego klienta oferty Dla Ciebie z najnowszej gazetki.

3. Shakeomat losujący codzienne promocyjne oferty.  

4. Nowe gazetki.

5. Dostęp do historii zakupów. 

6. Możliwość skanowania cen i sprawdzania dostępności produktów. 

7. Płatność BLIK bez kodu. 

8. Możliwość dodania ulubionego sklepu.

9. Wyświetlanie liczby promocyjnych złotówek w akcji „Gang Bystrzaków”. 

Moja Biedronka - aplikacja zamiast karty w trosce o wygodę klientów

Karta Moja Biedronka w telefonie to jedna z kluczowych zmian, jakie wprowadziła nowa aplikacja. Na tę funkcję już od dawna czekali klienci, którzy skarżyli się na konieczność posiadania plastikowej karty podczas każdych zakupów. Taki stan rzeczy sprawiał, że konsumenci, którzy zapomnieli karty, nie mogli skorzystać z bieżących promocji. Projektanci aplikacji postanowili rozwiązać ten problem i udało się doskonale. Teraz każdy klient posiadający przy sobie telefon zyskuje pewność, że obejmie go każda aktualna akcja promocyjna pozwalająca aktywnie oszczędzać pieniądze.  

Jak sprawdzić historię zakupów w aplikacji Moja Biedronka?

Zbieranie paragonów jest uciążliwe, a klienci często zapominają wziąć ich ze sklepu. Po zainstalowaniu nowej aplikacji Moja Biedronka nie będzie już z tym problemu. Z jej pomocą będzie można w szybki i wygodny sposób sprawdzić całą historię zakupów z całego okresu posiadania konta. Poszczególne paragony pozwalają przyjrzeć się poszczególnym zakupom i podliczyć oszczędności uzyskane dzięki promocjom i specjalnym ofertom. 

Gdzie znaleźć historię zakupów w sieci Biedronka? Wystarczy zalogować się w aplikacji i w dolnym panelu kliknąć przycisk transakcje. Po chwili powinna wyświetlić się historia zakupowa z podziałem na poszczególne transakcje oraz dni. Po kliknięciu w wybrane zakupy klient otrzyma również listę wszelkich cen i produktów, które zakupił. To doskonała opcja, aby kontrolować wydatki, śledzić zmiany cen oraz zareklamować wadliwe towary. Wszystko to nigdy nie było tak proste i dostępne, a klienci naprawdę chwalą sobie te funkcjonalności. 

Jak korzystać z Shakeomatu? Potrząśnij telefonem i odbierz rabat lub bon

Każdego poszukiwacza oszczędności z pewnością zainteresuje niesamowity Shakeomat dostępny codziennie w aplikacji. Co można wygrać w Shakeomacie od Biedronki? Funkcjonalność zapewnia indywidualne zniżki, a nawet vouchery na darmowe zakupy. Podobnie jak w przypadku pozostałych części aplikacji, skorzystanie z promocji jest niezwykle intuicyjne. Jak stosować Shakeomat? Wystarczy wejść w funkcjonalność i potrząsać telefonem, aż na ekranie nie pojawi się napis 100%, a następnie wygrana. Należy ją zaakceptować i… to wszystko! Wspaniała okazja już znajduje się na indywidualnym koncie i jest ważna do końca danego dnia.  

Gdzie szukać niesamowitych okazji losowanych w Shakeomacie Biedronki? Oczywiście na głównej stronie aplikacji. To właśnie tam pojawiają się codzienne oferty, które niejednokrotnie zaskakują i szokują opłacalnością. 

Twój Zniżkomat Biedronka — już teraz zgarnij vouchery w aplikacji

Nowa aplikacja Moja Biedronka to moc korzyści każdego dnia. Na wszystkich czekają w niej specjalne oferty, które elastycznie dopasowują się do preferencji zakupowych. Wszelkie ulubione produkty, w tym chemia gospodarcza, kosmetyki, słodycze i wędliny, można kupić dzięki temu w atrakcyjnych cenach. Rabatów można szukać w  Shakeomacie. Jak to możliwe? Market Biedronka oferował niedawno możliwość wygrania w Shakeomacie voucherów na zakupy aż do 100 zł. Obecnie słyszy się już głosy o kolejnych tego typu kampaniach.  

Skorzystanie z tej promocji jest banalnie proste. Klienci, którzy losują nagrody w Shakeomacie, mają codziennie szanse na wygranie vouchera pieniężnego. Jeżeli aplikacja wylosuje taką nagrodę, reszta jest już prosta. Wystarczy aktywować wybrany voucher i zeskanować aplikacje przy kasie. Oszczędzanie w taki sposób z pewnością przychodzić będzie z łatwością, co doceniło już naprawdę wielu stałych klientów Biedronki!

Indywidualne promocje i zniżki dopasowane do potrzeb klientów

Nowa aplikacja Biedronki to nie tylko nowe funkcje, ale również doskonałe okazje dla każdego. Dzięki regularnym zakupom z aplikacją klienci mogą liczyć na specjalne, coraz lepiej spersonalizowane promocje, które są niedostępne dla innych! Najczęściej wybierane produkty spożywcze, chemiczne i kosmetyczne mogą być dzięki temu jeszcze tańsze. To idealny sposób na oszczędzanie dla każdego.  

Kategorie

Ostatnie wpisy

    Aktualne wiadomości handlowe sieci