Karta Moja Biedronka – jak ją zarejestrować, co dzięki niej możesz zyskać?

13.01.2020

|

Sieci handlowe

Karta Moja Biedronka – jak ją zarejestrować, co dzięki niej możesz zyskać?

Karta Moja Biedronka jest dostępna w sieci sklepów spożywczych już od długiego czasu. Umożliwia robienie tanich zakupów, a także zapewnia wiele innych atrakcyjnych możliwości. Jej założenie jest niezwykle proste, dlatego jeśli jeszcze nie jesteś jej posiadaczem to nie zwlekaj dłużej i zarejestruj się w programie lojalnościowym Biedronki. Dzięki karcie zyskasz wiele nowych uprawnień, o których do tej pory być może nie miałeś nawet pojęcia.

Jak zarejestrować kartę Moja Biedronka?

Aby mieć możliwość kupowania produktów w niesamowitych przecenach wystarczy zgłosić przy kasie chęć posiadania karty Moja Biedronka. Możesz to zrobić podczas płacenia za swoje zakupy. Kasjer wyda Ci trzy karty – jedną główną oraz dwie mniejsze, które możesz podarować bliskim osobom. Wszystkie pozwalają zbierać punkty na to samo konto. Przy kolejnych zakupach zostaniesz poproszony o okazanie swojej karty – zeskanowaniu mogą podlegać zarówno karty mniejsze, jak i karta większa- główna. Jeśli zdarzy Ci się zapomnieć karty na zakupy to nie musisz się martwić utratą punktów, ponieważ przy kasie wystarczy podać numer telefonu wskazany podczas rejestracji.

Nie zapomnij aktywować karty

Aby karta Moja Biedronka była aktywna należy ją zarejestrować. Możesz to zrobić za pomocą strony internetowej bądź przez telefon. Korzystając z możliwości online wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie sieci. Zostaniesz poproszony o podanie numeru uzyskanej karty lojalnościowej, a także numeru PIN znajdującego się na tej karcie. Konieczne będzie podanie również swoich danych osobowych. Wybierając telefoniczną aktywację karty należy zadzwonić pod numer (0-22) 20-53-400. Zostaniesz wtedy poproszony o podanie tych samym danych, co podczas aktywacji internetowej.

Co zyskujesz z kartą Moja Biedronka?

Po uzyskaniu karty i zarejestrowaniu jej w systemie będziesz mógł korzystać z wielu promocji organizowanych specjalnie dla uczestników programu lojalnościowego sieci. Robiąc zakupy w sklepach Biedronki z pewnością widziałeś oferty skierowane wyłącznie do osób posiadających kartę Moja Biedronka. Dzięki jej posiadaniu możesz skorzystać właśnie z tych promocji, które okazują się bardzo korzystne. Dla uczestników programu lojalnościowego Biedronka przygotowuje również liczne konkursy, w których można wygrać atrakcyjne nagrody. Pamiętaj, że założenie karty nic nie kosztuje, a wiąże się z wieloma przywilejami pozwalającymi zrobić sprawnie, szybko i tanio zakupy w sklepach tej sieci.