Strona główna >Blog >Sieci handlowe >Auchan - najlepsza cena i jakość bez kompromisów. Poznaj markę własną Auchan

Auchan - najlepsza cena i jakość bez kompromisów. Poznaj markę własną Auchan

Auchan to popularna w Polsce sieć wielkopowierzchniowych sklepów spożywczych. W placówkach sprzedażowych prowadzonych przez tę sieć można znaleźć popularne w Polsce produkty: napoje, nabiał, słodycze czy warzywa. Są to przede wszystkim produkty takich znanych marek jak na przykład Lay's, Mlekovita, Crunchips, Pepsi czy Roschen. To jednak jeszcze nie wszystko. Nie wszyscy bowiem zdają sobie sprawę z faktu, że istnieje kategoria produktów znanych jako marki własne Auchan. Są to tak różnorodne produkty jak choćby karma dla psa Auchan czy tanie produkty spożywcze

Jeżeli zainteresował Cię ten temat, koniecznie zapoznaj się z przygotowanym przez nas tekstem. Poruszyliśmy w nim takie kwestie jak między innymi:

 • trzy odsłony marki własnej Auchan – szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach,
 • gama produktów na co dzień – karma dla zwierząt domowych, nabiał i produkty spożywcze w dobrych cenach,
 • gama produktów różnorodnych – artykuły BIO, ECO, bez laktozy i glutenu,
 • gama produktów wyjątkowych – produkty spożywcze premium o wyszukanym smaku,
 • duży wybór, różnorodność i konkurencyjne ceny produktów spożywczych w Auchan.

Trzy odsłony marki własnej Auchan – szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach

Auchan to sieć handlowa, o której słyszał właściwie każdy w Polsce. Nie ma w tym nic dziwnego -  wielkopowierzchniowe sklepy należące do tej sieci można znaleźć na terenie całego kraju. Ponieważ są one umieszczone w ruchliwych lokalizacjach, trudno znaleźć kogoś, kto nigdy nie robił zakupów w sklepie tej marki.

Jeśli chodzi o marki własne Auchan, to produkty z tej kategorii są nie tylko dobre jakościowo. Ważnym atutem są także niskie ceny. Konkurencyjne ceny to aspekt, który z pewnością zostanie doceniony przez każdego, kto robiąc zakupy, stara się ograniczyć negatywne skutki wysokiej inflacji w Polsce. Jeśli należysz do tej kategorii, to bardzo dobrze się składa. Duża różnorodność produktów znajdujących się w ofercie sklepów Auchan sprawia, że można zrobić tu zakupy zarówno dla singla, jak i zaopatrzyć się w artykuły niezbędne dla rodziny wielodzietnej.

Gama produktów Na Co Dzień – karma dla zwierząt domowych, nabiał i produkty spożywcze w dobrych cenach

Ciekawym rozwiązaniem jest bez wątpienia marka własna "Auchan Na Co Dzień". Jak sama nazwa wskazuje, seria ta obejmuje produkty spożywcze kupowane każdego dnia, ze szczególnym naciskiem na nabiał oraz pozostałe produkty FMCG. Jeśli masz w swoim domu czworonoga, z pewnością zainteresuje Cię informacja, że możesz znaleźć tu także karmy dla psów i innych zwierząt domowych. Artykuły wchodzące w skład tej kategorii nie są zbyt drogie, co jest z pewnością dobrą wiadomością, jeśli czujnie obserwujesz swoje finanse.

Produkty z serii "Auchan Na Co Dzień" wyróżniają się przede wszystkim dzięki charakterystycznym opakowaniom w kolorze biało-zielonym. W widocznym miejscu znajduje się na nich zielone logo Auchan. Podobne rozwiązanie było stosowane przed laty przez markę Leader Price.

Marka "Auchan Na Co Dzień" to niezwykle różnorodna gama produktów. Znajdują się tu takie rozwiązania, które powinny spełnić potrzeby całej rodziny. Poniżej zostały przedstawione jedynie niektóre spośród wszystkich produktów, które należą do kategorii "Auchan Na Co Dzień":

 • karma dla kota Auchan oraz pożywienie dla psa —  można znaleźć tu zarówno karmy mokre, jak i suche. Jeśli chodzi o smaki, to można znaleźć tu między innymi karmy z dziczyzną oraz wołowiną. Różnorodność produktów w tym zakresie obejmuje także gramaturę; dostępne są bowiem zarówno produkty dla mniejszych zwierzą (masa wynosi wówczas zaledwie kilkaset gram), jak również duże, kilkukilogramowe paczki,
 • zdrowy nabiał, w tym w szczególności ser (żółty, mozzarella), mleko oraz jogurty naturalne,
 • pozostałe produkty spożywcze, w tym w szczególności napoje (zwłaszcza soki pomarańczowe w kartonach), a także olej, miód, kasza jęczmienna, woda mineralna czy chipsy.

Jak widać, "Auchan Na Co Dzień" to zbiór niezwykle różnorodnych produktów. Można je wykorzystać właściwie podczas przygotowywania każdego posiłku, w tym na przykład śniadania (miód), obiadu (kasza jęczmienna, olej), przekąski (chipsy) czy kolacji (jogurt naturalny, mleko).

Czasem można spotkać się z opinią, zgodnie z którą prosty, może nawet nieco toporny design opakowania jest dowodem na niską jakość produktów. Wydaje się jednak, że rzeczywistość wygląda inaczej, a artykuły spożywcze z tej serii cieszą się sporym zainteresowaniem wśród klientów odwiedzających sklepy Auchan.

Gama produktów Różnorodnych – artykuły BIO, ECO, bez laktozy i glutenu

Jeśli jesteś fanem opisywanej sieci sklepów spożywczych, dobrym rozwiązaniem może okazać się kolekcja "Auchan Różnorodnie". Co wchodzi w jej skład?

 • pierogi z mięsem,
 • serek homogenizowany,
 • buraki, szpinak oraz inne warzywa,
 • kawa,
 • mleko kokosowe,
 • kukurydza,
 • produkty bez glutenu Auchan — można tu wyróżnić na przykład kawę BIO,
 • produkty bez laktozy Auchan — do tej grupy należy między innymi mleko UHT,
 • Auchan produkty ECO, w tym na przykład makaron ekologiczny,
 • produkty z kategorii "chemia", czyli szeroko rozumiane detergenty czyszczące. Wśród nich znajdują się na przykład: płyn do mycia okien oraz płyn do płukania tkanin.

Jak sama nazwa wskazuje, artykuły należące do marki "Auchan Różnorodnie" są mocno zróżnicowane. Jest to rozwiązanie podobne do marki "Auchan Na Co Dzień", aczkolwiek w tym przypadku produkty są nieco bardziej wyspecjalizowane. Kierowane są przede wszystkim do tych klientów, którzy przywiązują duże znaczenie do zdrowego trybu życia.

Gama produktów Wyjątkowych – produkty spożywcze premium o wyszukanym smaku

"Auchan Wyjątkowe" to absolutne must have w przypadku wszystkich tych, którzy poszukują lepszych jakościowo produktów. Artykuły spożywcze z tej serii uchodzą za dość prestiżowe; czasem określa się je jako produkty z górnej półki. Co można wśród nich znaleźć? "Auchan wyjątkowe" to świetne rozwiązanie, jeśli poszukujesz na przykład:

 • wysokiej klasy kaw (do tej kategorii zaliczają się zarówno kawy mielone, jak i przeznaczone do ekspresu),
 • artykułów spożywczych (wśród nich są na przykład: pierogi, miód, parówki oraz schab).

Duży wybór, różnorodność i konkurencyjne ceny produktów spożywczych w Auchan

Marki własne Auchan to bardzo obszerna grupa produktów, które można wykorzystać do stworzenia pełnowartościowej, zbilansowanej diety. Znajdują się w nich napoje, kawy, wyroby mięsne, słodycze i inne.

Trzeba jednak mieć na uwadze, że trzy opisane w tym tekście marki, czyli: produkty Na Co Dzień, produkty Różnorodne oraz produkty Wyjątkowe to jeszcze nie wszystko. Oprócz tego w ofercie możemy znaleźć takie rozwiązania jak na przykład produkty z marki "Pewni dobrego". Do grupy tej należą przede wszystkim wysokiej jakości produkty pochodzenia zwierzęcego i roślinnego. Buraki, pomidory malinowe, łosoś czy nogi z kurczaka to tylko niektóre spośród wszystkich produktów.

Kategorie

Ostatnie wpisy

  Aktualne wiadomości handlowe sieci