Strona główna >Blog >Sieci handlowe >Świeżość, wysoka jakość i dobra cena - poznaj marki własne ALDI

Świeżość, wysoka jakość i dobra cena - poznaj marki własne ALDI

ALDI to jeden ze sklepów, który postawił przede wszystkim na marki własne. Ich produkty charakteryzuje wysoka jakość, a także niska cena, co w dzisiejszych czasach jest dla klientów szczególnie istotne. Towary dostarczane są do sklepów każdego dnia, tak aby zawsze były świeże. Dzięki temu mogą spożywać je nawet małe dzieci. Poznaj marki własne ALDI i przekonaj się, co ciekawego można znaleźć w dyskoncie!

Lokalność i sezonowość – ALDI stawia na świeżość i wsparcie krajowych dostawców

Nie od dziś wiadomo, że najlepsze dla naszego zdrowia produkty to te sezonowe, które dostępne są wyłącznie przez określony czas w roku. ALDI stawia właśnie na tego rodzaju towary - pochodzące od lokalnych producentów i sezonowe. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla klientów, jak i dla polskiej gospodarki. Rolnicy, sadownicy czy hodowcy mogą sprzedawać towary, które nie muszą przebywać zbyt długiej drogi, aby trafić na sklepowe półki. Jest to bardzo istotne w kontekście zachowania wszelkich wartości odżywczych, minimalizuje również ryzyko strat. Zdrowe produkty w ALDI trafiają niemalże wprost z pola bądź hodowli na nasze stoły, dzięki czemu możemy odżywiać się prawidłowo, dostarczając organizmowi wszelkie niezbędne witaminy oraz minerały.

Mięsne specjały – wyjątkowa jakość mięsa w ALDI w najlepszej możliwej cenie

Mięso to jeden z produktów, który bardzo często gości na naszych stołach. Spożywamy je przede wszystkim do obiadu, przygotowując na różne sposoby. Nie sposób nie zauważyć, że w ostatnim czasie ceny mięsa wręcz poszybowały w górę. Tymczasem mięso w ALDI wciąż możemy kupić w doskonałej cenie, dodatkowo otrzymując gwarancję dobrego smaku oraz świeżości. Ponadto:

  • nie zawiera zbędnych substancji konserwujących,
  • nie zawiera GMO,
  • ma zerowy ślad węglowy,
  • sprzedawane jest w opakowaniach z recyklingu plastikowego.

Jak podają przedstawiciele ALDI, nie wszystkie produkty spełniają tak surowe normy, jednak dąży się do tego, aby dostarczać klientowi najwyższej jakości produkty, które jednocześnie będą dobre dla środowiska naturalnego. Nowością w ALDI jest Dobry Kurczak, czyli mięso z kurczaka hodowane bez antybiotyków. Jest to idealny wybór przede wszystkim dla dzieci, lecz w rzeczywistości każdy, kto chce się zdrowo odżywiać, powinien spróbować lepszej alternatywy drobiu. Co istotne, w ALDI możemy zakupić różne rodzaje mięsa drobiowego, wieprzowego czy wołowego, dbając tym samym o większą różnorodność na naszych talerzach.

Świeże Jesz – jędrne, chrupkie owoce i warzywa bez pestycydów

Świeże Jesz ALDI to marka, którą powinni poznać wszyscy wielbiciele owoców i warzyw. Jak powszechnie wiadomo, powinny one stanowić podstawę naszej diety, jednak warunkiem jest, aby były świeże i przede wszystkim smaczne. Kluczem do sukcesu ALDI jest lokalność - sklep stawia na owoce i warzywa pochodzące od lokalnych rolników i sadowników. Aby dane produkty mogły pojawić się na sklepowej półce, muszą spełniać bardzo surowe normy. Przede wszystkim nie znajdziemy w nich pestycydów, co ma niemałe znaczenie dla naszego zdrowiaWyjątek od zasady lokalności stanowią owoce egzotyczne, których nie sposób wyhodować w naszym kraju. Ponadto, truskawki, śliwki czy innego rodzaju owoce sezonowe sprzedawane na przykład w okresie zimowym muszą zostać sprowadzone z zagranicy. Niemniej jednak w pozostałych przypadkach mamy pewność, że kupujemy świeże, chrupiące oraz smaczne owoce i warzywa z ALDI. W ofercie sklepu znajdziemy szeroki wybór różnego rodzaju produktów, które możemy spożywać na surowo bądź po obróbce termicznej. Warzywa i owoce dostępne są na wagę bądź w paczkach, w zależności od ich rodzaju. Warto mieć świadomość, że pracownicy sklepów każdego dnia sprawdzają, czy wszystkie produkty wciąż nadają się do spożycia, a jeśli nie - są one utylizowane. Na sklepowych półkach nie znajdziemy więc nieświeżych czy co gorsza, zwiędniętych warzyw lub owoców.

Mleczna rzeka – nabiał o prostych składach od polskich dostawców

Mleczna rzeka ALDI to kolejna marka, która cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Wszystko dlatego, że ALDI dostarcza im wysokiej jakości produkty mleczne o prostym składzie, które nie zawierają zbędnych dodatków czy konserwantów. Możliwe jest to dzięki współpracy z lokalnymi dostawcami - małymi spółdzielniami mleczarskimi. Mogą one pochwalić się licznymi certyfikatami jakości, poświadczającymi o jakości wyrobów. Warto mieć świadomość, że producenci posiadający takie certyfikaty zobowiązani są to przestrzegania surowych norm począwszy od linii produkcyjnej na opakowaniach skończywszy. Wśród asortymentu Mlecznej rzeki znajdziemy szereg produktów, których używamy w kuchni na co dzień - mleko, śmietanę czy jogurty. Niektórzy twierdzą, że smak nabiału z ALDI przypomina ten, który pamiętają z babcinej kuchni. ALDI planuje także wprowadzić do swojej oferty różnorodne produkty nabiałowe light oraz bez laktozy - takie, jakich obecnie poszukuje wielu klientów. 

Wesoły Kurnik – doskonałe jajka od kur z chowu na wolnym wybiegu

Najlepsze produkty ALDI to także jajka marki Wesoły Kurnik, pochodzące od kur z chowu na wolnym wybiegu. Klienci często zastanawiają się, jak rozpoznać jajka z wolnego wybiegu, aby mieć pewność, że podejmujemy świadomy oraz racjonalny wybór? Ważne jest tutaj przede wszystkim oznaczenie - tego typu jajka oznacza się cyfrą 1. Niemniej jednak, wybierając się do ALDI, nie musimy skupiać się na oznaczeniach - wystarczy sięgnąć po jajka marki Wesoły Kurnik. W ofercie dostępne są ich 3 rodzaje:

  • jajka z chowu ekologicznego - pochodzą z niewielkich, lokalnych gospodarstw, w których kury karmione są paszami ekologicznymi,
  • jajka z chowu na wolnym wybiegu - pochodzą one od kur mieszkających w kurnikach, które mogą w każdej chwili wyjść na świeże powietrze,
  • jajka z chowu ściółkowego - pochodzą od kur mieszkających w dużych, przestrzennych kurnikach.

Do wyboru mamy więc kilka rodzajów jajek, które z pewnością spełnią nasze oczekiwania. Producenci dbają nie tylko o komfort kur, ale także o najwyższą jakość produktów, jakie dostarczane są do sklepów. 

Najlepsze produkty w niskich cenach z ALDI - odżywiaj się zdrowo i różnorodnie

Marki własne ALDI pokazują, że można jeść zdrowo, jednocześnie nie przepłacając za zakupy. W kontekście prawidłowego odżywiania bardzo ważna jest także różnorodność, gdyż każdy produkt dostarcza nam innych składników odżywczych i witamin. Produkty mleczne ALDI, mięso, owoce i warzywa czy jajka to tylko niektóre towary, jakie znaleźć można na sklepowych półkach. ALDI z roku na rok poszerza swój asortyment, tak aby klienci wciąż mogli poznawać nowe smaki. Nie zapomina przy tym o najwyższej jakości produktów, dzięki której wiemy, że odżywiamy się właściwie. Bardzo istotna jest również cena - ALDI to dyskont, w którym możemy zakupić towary często po cenach niższych, niż rynkowe. Warto zwrócić uwagę na to, że ALDI organizuje cyklicznie różnego rodzaju akcje promocyjne, a więc przecenia wybrane towary, dzięki czemu możemy kupować jeszcze taniej. Co tydzień dostępna jest nowa gazetka promocyjna, z którą powinniśmy planować zakupy.

Kategorie

Ostatnie wpisy

    Aktualne wiadomości handlowe sieci