Chata Polska - nowa gazetka

2019-01-6

|

Gazetki promocyjne

Chata Polska - nowa gazetka

W nowej gazetce promocyjnej Chata Polska życzy Szczęśliwego Nowego Roku i prezentuje ofertę na ostatnie dni tego roku. W nowej broszurze nie mogło zabraknąć specjałów, które przydadzą się podczas sylwestrowej zabawy. Dlatego już na pierwszej stronie podsuwa pomysły na imprezowe przekąski.

Cena chipsów CRUNCHIPS została obniżona o 34 procent. Za opakowanie musimy zapłacić 4,99 zł. Wśród klasycznych pomysłów na przekąski nie mogło zabraknąć kabanosów. Przysmaki z SOKOŁOWA dostępne są w trzech różnych rodzajach – amerykańskie, francuskie i tureckie. Za opakowanie kabanosów zapłacimy 2,99 zł. Fani mięsnych przekąsek powinni zwrócić też uwagę na chipsy bekonowe. Wśród serów wypatrzyliśmy ofertę firmy LACTARIS. Popularny ser PRESIDENT kosztuje teraz 3,69 zł za opakowanie. W nowej gazetce Chaty Polskiej jest też sporo ofert na warzywa i owoce. W promocyjnych cenach znajdziemy m.in. zielone ogórki, sałatę lodową, pomidorki daktylowe, kiszoną kapustę czy melony.

Jest też opcja dla zapracowanych – pizza GIUSEPPE kosztuje 5,99 zł. W ofercie dostępne są placki z różnymi dodatkami, np. cztery sery, z szynką i pieczarkami oraz o smaku kebabu. W ofercie jest też promocja na pizzę firmy NORDIS.

Wśród słonych przekąsek warto zwrócić uwagę na produkty marki DOBRA NASZA! Orzeszki w panierce kosztują teraz tylko 3,49 zł. W ofercie znajdziemy trzy rodzaje: w ostrej panierce o smaku wasabi, w słodkiej panierce z sezamem i w panierce o smaku serowo-cebulowym.

W nowej gazetce znajdziemy też promocje na różnego rodzaju piwa. Czteropak piwa TYSKIE kosztuje 10,99 zł, a jasnego piwa OKOCIM - tylko 9,99 zł. W promocyjnej cenie dostaniemy także piwo TATRA. W ofercie cenowej znalazły się też popularne piwa DESPERADOS. Napój dostępny jest w różnych smakach i kosztuje tylko 3,29 zł za butelkę. Dla tych, którzy wolą delikatniejsze trunki, sklep przygotował specjalną ofertę na piwo KARMI. Butelka o pojemności 400 ml kosztuje 2,69 zł.

W sklepie dostaniemy również bezalkoholowe trunki dla najmłodszych. Popularny napój musujący PICCOLO kosztuje 6,99 zł. Jeśli wolicie postawić na napoje bez bąbelków – Chata Polska proponuje np. sok jabłkowy CAPPY w promocyjnej cenie – 2,99 zł za litr.

Dla tych, którzy nie obejdą się w noc sylwestrową bez fajerwerków, sklep oferuje zestawy pirotechniczne SUPERPOWER. Opakowanie kosztuje 9,99 zł.

Z zakupami trzeba się jednak pospieszyć - oferta ważna jest do 2 stycznia lub do wyczerpania zapasów.