Zimowe okazje w gazetkach promocyjnych

07.01.2020

|

Gazetki promocyjne

Zimowe okazje w gazetkach promocyjnych

Okres świąteczny powoli przemija. Zapominamy już także o zabawach sylwestrowych. Jednak zima jeszcze się nie kończy! Przed nami ferie, które należy odpowiednio wykorzystać. Jeśli tęsknisz za śniegiem to warto zorganizować wyjazd w góry. Nie zapomnij zabrać ze sobą potrzebnych produktów. Jeżeli jednak decydujesz się na odpoczynek w domu również wyposaż się w artykuły, dzięki którym miło spędzisz czas. Podpowiadamy, jakie zimowe okazje czekają jeszcze na klientów w gazetkach promocyjnych!

Zimowe szaleństwo na świeżym powietrzu

Jeśli jesteś fanem sportów zimowych to koniecznie powinieneś spróbować jazdy na nartach. W tym celu warto wybrać się w polskie góry, gdzie czekają odpowiednio przygotowane stoki. Jeżeli to będzie Twoja pierwsza przygoda związana z narciarstwem warto wypożyczyć sprzęt na miejscu. Natomiast jeśli ten zimowy sport Ci się spodoba – na kolejny sezon jak najbardziej możesz kupić własne narty.

Dla osób nie wybierających się na zimowe ferie w góry polecamy sporty, jakie można uprawiać na własnym podwórku. Szczególnie dla dzieci fantastyczną zabawą okazuje się jazda na sankach. Można próbować odpychać się samemu bądź poprosić kogoś, aby pociągnął za sznurki. Sanki w promocyjnej cenie znajdziemy w gazetce Auchan. Zostały przecenione z 111,90 zł na jedyne 80 zł za sztukę! Duży wybór sanek proponuje również sieć Selgros Cash&Carry. W ich najnowszej gazetce promocyjnej umieszczone zostały sanki plastikowe już za 25,90 zł. Koszt sanek metalowych wynosi 47,90 zł, natomiast za sanki drewniane zapłacimy 64,90 zł.

Nie zapomnij o odpowiednim stroju

Niezależnie czy na ferie zimowe wybierasz się w góry czy zostajesz na własnym podwórku powinieneś wyposażyć się w odpowiednią odzież. Dzięki niej nie zmarzniesz i nie zmokniesz, nawet podczas zabaw na śniegu. Szeroki wybór ubrań idealnie nadających się na zimową pogodę proponuje sieć Auchan w swojej gazetce promocyjnej. Znajdziesz tam ciepłą kurtkę męską za 99 zł, kurtkę damską za 119 zł, natomiast koszt kurtek dla dzieci wynosi ok. 40 zł. Wygodne trzewiki męskie zakupisz już w cenie 60 zł, natomiast trzewiki chłopięce dostaniesz za 50 zł. Do kompletu możesz dokupić czapkę w cenie 8 zł za sztukę.

Ciepłe ubrania, które zapewnią komfort podczas zimowego szaleństwa znajdziesz również w sieci sklepów Selgros Cash&Carry. Wyjątkowo ochronne rękawice zarówno damskie, jak i męskie kupisz już za jedyne 19,90 zł za parę. W ofercie umieszczona została także odzież termoaktywna, która idealnie sprawdza się podczas zabawy w śniegu. W najnowszej gazetce promocyjnej tej sieci znajdziesz koszulki termoaktywne już od 39,90 zł za sztukę oraz kalesony termoaktywne w tej samej cenie. Z kolei kalesony polarowe męskie możesz kupić za 44,90 zł. Odpowiednie ubranie to podstawa, aby móc się dobrze bawić na świeżym powietrzu. Dlatego zapoznaj się z zimowymi okazjami i kup odpowiednie produkty już teraz!