Promocje na Dzień Kobiet w gazetkach promocyjnych

05.03.2020

|

Gazetki promocyjne

Promocje na Dzień Kobiet w gazetkach promocyjnych

Już w najbliższą niedzielę, 8 marca 2020 roku, będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Kobiet. Tradycyjnie jest to dzień, w którym obdarowujemy przedstawicielki płci pięknej kwiatami oraz prezentami. Nie masz pomysłu co kupić z tej okazji? Zapraszamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem, w którym zebraliśmy najlepsze okazje z gazetek promocyjnych popularnych sieci handlowych.

Historia Dnia Kobiet

Dzień Kobiet został ustanowiony 110 lat temu i był ściśle związany z ruchami emancypacji kobiet. W Polsce święto jest popularne od kilkudziesięciu lat, a do jego symboli należą tulipany i czerwone goździki. Na przestrzeni lat zmieniły się natomiast dołączane do kwiatów prezenty – kiedyś były to towary deficytowe, takie jak ręczniki, mydło czy kawa, a dzisiaj są to słodkości, perfumy czy wizyty w salonach piękności.

Promocje na Dzień Kobiet

Tradycyjnie od wielu lat, Dzień Kobiet jest wydarzeniem szeroko promowanym w gazetkach promocyjnych największych sklepów w Polsce. W tym roku Biedronka proponuje m.in. 7 tulipanów w cenie 4,99 zł oraz goździki w cenie 6,99 zł za 7-kwiatowy bukiet. Wybór kwiatów jest bardzo szeroki, a na półkach czekają m.in. róże, azalie i hortensje.

W Biedronce kupimy także inne produkty, mocno kojarzące się z Dniem Kobiet. Przykładowo przy zakupie dwóch bombonierek Merci za każdą zapłacimy 10,99 zł, a zatem upust na drugą sztukę wynosi ponad 50 proc. w stosunku do ceny regularnej. O połowę zostały przecenione także drugie opakowania pralin Ferrero Rocher oraz Lindor Lindt.

Dzień Kobiet w Lidlu

Także w Lidlu możemy wybierać w szerokim asortymencie kwiatów ciętych. Warto zwrócić uwagę na to, że dodatkowe obniżki są dostępne dla użytkowników aplikacji mobilnej tego sklepu. W gazetce znaleźć można m.in. tulipany (22,49 zł za 25 sztuk), róże (24,99 zł za 20 sztuk), żonkile (3,99 zł za 15 sztuk), a także frezje, goździki i gerbery.

Przecenione są też kosmetyki marki Cien. Za szampon regeneracyjny zapłacimy o 30 proc. mniej, a olejek arganowy do włosów to wydatek 9,99 zł, czyli 5 zł taniej od ceny regularnej. W promocji możemy kupić także produkty L’Oreal (szampony, maski i odżywki) czy Dermofuture (szczoteczka soniczna do mycia twarzy). Tradycyjnie sieć przygotowała także szeroki wybór pralin i bombonierek.

Pamięć ważniejsza od prezentów

Niezależnie od grubości naszych portfeli, pamiętajmy, że prezenty to tylko dodatki, które nie mogą zastąpić szczerych życzeń i pamięci o naszych dziewczynach, żonach, mamach i babciach. Starajmy się, aby każdy dzień był dowodem na to, że doceniamy je oraz ich trud wkładany w pracę oraz realizację innych obowiązków. Wszystkim paniom życzymy wszystkiego najlepszego!