Żabka rozbudowuje ofertę przekąsek

31.10.2019

|

Sieci handlowe

Żabka rozbudowuje ofertę przekąsek

Ludzie nie zawsze mają czas, aby zjeść rano w domu przed wyjściem do pracy lub szkoły śniadanie. Nie zawsze też są w stanie przygotować kolację dla całej rodziny. W takich sytuacjach idealną propozycją okazują się ciepłe produkty dostępne w Żabce. Już od dawna w sklepach tej sieci można zamówić hot-doga. Teraz na klientów czeka również zapiekanka z kurczakiem i z dodatkiem szerokiej gamy sosów, a także przekąska wegetariańska, czyli panini z sosem guacamole. Cena nowości wynosi jedyne 6,99 zł.

Szybkie przekąski chętnie wybierane przez Polaków

Liczne badania przeprowadzone na polskim społeczeństwie udowadniają, że ludzie chętnie korzystają z możliwości zakupienia szybkich przekąsek serwowanych na ciepło. Jest to idealna propozycja dla osób, które spieszą się rano przed wyjściem do pracy lub szkoły. Po drodze mogą zajść do Żabki, gdzie w przeciągu kilku minut otrzymają pyszną przekąskę zaspokajającą głód nawet na kilka godzin. Potrawy oferowane przez sieć stanowią także świetną opcję na drugie śniadanie w przerwie pomiędzy zajęciami na uczelni.

Pyszna i sycąca zapiekanka w sieci Żabka

Klienci, którzy znudzili się już jedzeniem hot-dogów dostępnych w sklepach Żabki od długiego czasu mają możliwość spróbować czegoś nowego. Teraz czeka na nich również zapiekanka stanowiąca kompozycję kurczaka, pieczywa i sera. Do niej przygotowano szeroką gamę oryginalnych sosów. Wśród nich znajdziesz takie smaki, jak arabski, tysiąca wysp czy nawet zwykły ketchup. Od początku listopada zapiekanki pojawią się w ramach happy hours w aplikacji żappka, dzięki czemu będzie możną kupić tę przekąskę w promocyjnej cenie.

Żabka dla wegetarian

W ofercie Żabki pojawi się także hot-dog w wersji wegetariańskiej. Sieć stara się zaspokajać wszystkie potrzeby swoich klientów, dlatego aktualnie pracuje nad przygotowaniem pysznej przekąski pozbawionej mięsa. Ma ona być dostępna w sklepach Żabki od przyszłego roku. Sieci zależy, aby wegetariański hot-dog był równie smaczny jak ten, który można zamówić aktualnie.