Szkolna miłość w walentynkowej kampanii Biedronki

12.02.2020

|

Sieci handlowe

Szkolna miłość w walentynkowej kampanii Biedronki

Już za 2 dni Walentynki! Najwyższa pora, aby pomyśleć o prezencie dla ukochanej osoby. Każdy, nawet najdrobniejszy upominek z pewnością wywoła szeroki uśmiech na jej twarzy. Biedronka nie pozostaje obojętna na zbliżające się święto zakochanych. Sieć przygotowała specjalną kampanię reklamującą idealny zestaw na Walentynki. Pojawia się w niej szkolna miłość, która wydaje się wieczna, jeśli się o nią dba. Ponadto w sklepach Biedronki znajdziesz wiele atrakcyjnych pomysłów na prezent z okazji święta zakochanych.

Kampania reklamująca nieprzemijającą miłość

Najnowsza kampania reklamowa Biedronki została przygotowana specjalnie z okazji Walentynek. Sieć prezentuje w niej uczucie, jakie narodziło się między dziećmi w szkole. Odpowiednio pielęgnowana miłość przetrwała aż do czasów nastoletnich. Kampania reklamuje zestaw siedmiu róż, które wraz ze 150-gramowym opakowaniem pralin Rafaello można kupić za 13,99 zł. Decydując się na zakup zestawu zaoszczędzasz aż 6,99 zł. Produkty pojawiły się w sprzedaży już w poniedziałek i będą dostępne do soboty lub do wyczerpania zapasów. Wręczając taki upominek ukochanej osobie z pewnością możesz liczyć na długą miłość, jaką reklamuje Biedronka w swojej kampanii.

Słodki prezent z okazji Walentynek

Oprócz walentynkowej kampanii, w której pojawia się szkolna miłość, Biedronka przygotowała dla swoich klientów mnóstwo atrakcyjnych pomysłów na prezent z okazji święta zakochanych. W gazetce promocyjnej znalazło się wiele słodkich upominków, które z pewnością ucieszą Twoją drugą połówkę. Drobne słodkości możesz wręczyć jako dodatek do głównego prezentu. Wśród takich artykułów w Biedronce znajdziesz czekoladowe lizaki z motywami walentynkowymi w cenie 4,99 zł za sztukę. W ofercie znalazła się również czekolada mleczna w opakowaniu z serduszkami za 2,99 zł. Z kolei najtańszy upominek walentynkowy, jaki został umieszczony w gazetce to lizak walentynkowy – jego koszt wynosi 0,29 zł.

Bombonierki – słodki upominek dla ukochanej osoby

Jeśli zależy Ci na kupnie nieco większych słodkości to również znajdziesz je w gazetkach promocyjnych przygotowanych przez Biedronkę. Wszystkie charakteryzują się wyjątkowymi motywami, które kojarzą się z Walentynkami. W ofercie znalazły się m.in. praliny w puszce przypominającej serduszko za 9,99 zł. Bombonierka Wedla w takim samym kształcie kosztuje 34,99 zł. Ciekawą propozycję stanowią również praliny Ferrero Rocher. Znajdziesz je w sklepach Biedronki w różnych wielkościach. Ceny za te słodkości rozpoczynają się już od 9,99 zł.

Przygotuj Walentynkowy klimat

Planując wieczór Walentynkowy z ukochaną osobę zadbaj o odpowiedni klimat. Jeśli zamierzacie spędzić ten czas w domowym zaciszu to polecamy udekorowanie mieszkania specjalnie z tej okazji. Sieć Biedronka na pewno Ci w tym pomoże! W gazetce promocyjnej znajdziesz pościel satynową z mikrowłókna za 59,90 zł oraz koc walentynkowy, którego cena wynosi 39,99 zł. Do tego kompletu dołącz poduszkę w kształcie serca. Zapłacisz za nią 17,99 zł. Natomiast na stole możesz postawić kubki walentynkowe, które w sklepach Biedronki kupisz w cenie 7,99 zł za sztukę. Z pewnością przydadzą się Wam podczas romantycznej kolacji.