Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki

20.01.2020

|

Sieci handlowe

Portugalskie wina w nowej ofercie Biedronki

Organizujesz kolację dla znajomych, ale nie wiesz jakie wino podać na stół? Sieć Biedronka spieszy z odpowiedzią! Już teraz w ofercie tych sklepów znajdziesz kilka rodzajów win pochodzących prosto ze słonecznej Portugalii. Wybierając się na zakupy masz okazję wyposażyć się w alkohole z takich regionów winiarskich, jak Alto Douro, Alentejo, Minho, Dão z Lizbony czy Półwyspu Setúbal. Wina zachwycają nie tylko wysoką jakością i dobrym smakiem, ale także stosunkowo niską ceną i przygotowanymi specjalnie na nie promocjami.

Wyjątkowa oferta portugalskich win w Biedronce

Sieć przygotowała dla swoich klientów specjalną ofertę „Wznieśmy toast za smaki Portugalii”. Akcja dostępna jest w sklepach Biedronki już od 16 stycznia i potrwa aż do 26 stycznia. W tym czasie klienci mają okazję zakupić portugalskie trunki w wyjątkowo promocyjnych cenach. Dodatkowo w placówkach sieci obowiązuje oferta „Kup dwa i zapłać mniej”. Dzięki niej możliwe jest zaoszczędzenie pieniędzy przy zakupie dwóch butelek wina. Korzystając z regulaminu tej akcji klienci mogą wydać nawet 20 zł mniej. Jeśli nie masz pomysłu na rodzaj wina, jakie możesz podać podczas wizyty gości to skorzystaj z nowej oferty Biedronki.

Jakie rodzaje portugalskich win można znaleźć na półkach?

W najnowszej ofercie Biedronki można znaleźć wiele pysznych win pochodzących ze słonecznej Portugalii. Na sklepowych półkach znalazło się Porto, czyli słodkie wino wywodzące się z regionu Alto Douro znajdującego się w północno-wschodniej Portugalii. Tam również wytwarzane jest doskonałe wino stołowe. Na klientów Biedronki czekają również takie trunki, jak Esteva czy Papa Figos. Te wina charakteryzują się głębokim, rubinowym kolorem, a także intensywnym aromatem o wyraźnej nucie czarnych i czerwonych owoców. Idealnie sprawdzają się do potraw mięsnych oraz ryb i owoców morza. Na sklepowych półkach znalazły się również wina pochodzące z portugalskiego regionu Lizbona oraz czerwone wino Conde Vimioso.

Biedronka stawia na portugalskie smaki

Sieć zdecydowała się wprowadzić do swojej oferty portugalskie wina, ponieważ klienci doskonale zdają sobie sprawę z ich wysokiej jakości. Trunki są cenione na całym świecie, a ich smak potrafi zachwycić nawet najbardziej wymagających konsumentów. W każdym regionie Portugalii panują inne warunki klimatyczne i obowiązują różne tradycje. Z tego powodu szczepy wywodzące się z obszarów kraju charakteryzują się odmiennymi profilami. Dzięki temu z pewnością każdy klient znajdzie odpowiednie dla siebie wino w ofercie sieci Biedronka.