Gdzie kupić przekąski Ewy Chodakowskiej?

Ewa Chodakowska jest jednym z symboli zdrowego trybu życia, doskonałej sylwetki oraz wzorem do naśladowania dla setek kobiet w Polsce, które pragną być fit. Trenerka personalna to także skuteczna businesswoman, która ze swojej pasji uczyniła źródło dochodu, a jej firma to dzisiaj prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, które oprócz usług fitness oferuje także… produkty spożywcze.

Każdy, kto próbował kiedyś zrzucić zbędne kilogramy lub poprawić swoją sylwetkę, doskonale wie, że trening to tylko jeden z kroków do celu. Niemniej ważna jest odpowiednia dieta, która dostarczy niezbędne składniki odżywcze, a przy tym nie będzie nadmiernie kaloryczna. Z tego samego założenia wychodzi Ewa Chodakowska, co ma przełożenie w oferowanych przez nią przekąskach, idealnie wspierających plany treningowe.

Na sklepowych półkach – m.in. w Kauflandzie, możemy więc znaleźć batony BeRaw, które zawierają wyłącznie naturalne składniki, a wśród nich m.in. daktyle, kokos czy śliwki. Smaku dodaje gorzka czekolada z prawdziwego kakao. Niezawierający glutenu produkt rzadko jest dostępny w promocyjnej cenie, dlatego zazwyczaj trzeba za niego zapłacić przynajmniej 6-7 zł.

Inną propozycją, a zarazem ciekawym połączeniem smaków jest baton z kakao i… burakiem. Wśród składników znajdziemy także siemię lniane oraz ziarna słonecznika. Taki zastrzyk energii będzie odpowiedni nie tylko przed wizytą na siłowni, ale także po zakończeniu intensywnego treningu. Standardowo za ten batonik zapłacimy pomiędzy 4 a 5 zł, ale w Rossmannie czasami można go nabyć nieco taniej.

Dla osób, które wolą nieco bardziej słone smaki, dobrą propozycją będą kuleczki Cocoa Pleasure, które aromat prawdziwego kakao łączą z… solą himalajską. Wyczuwalny smak orzechów nerkowca uzupełnia to ciekawe połączenie smaków i stanowi dobre źródło białka. Należy podkreślić, że kuleczki nie zawierają cukru ani glutenu, co jest charakterystyczną cechą większości wyrobów sygnowanych nazwiskiem Ewy Chodakowskiej.

Naturalne składniki, zbilansowany skład i stempelek produktu fit, powodują, że spożywcze wyroby Ewy Chodakowskiej cieszą się coraz większą popularnością. Regularnie oferta jest też poszerzana o nowe pozycje, co sprawia, że smaki się nie nudzą. Pamiętajmy, że nawet najzdrowsze produkty w zbyt dużej ilości mogą przynieść efekty odwrotne od zamierzonych.

Kategorie

Ostatnie wpisy

    Aktualne wiadomości handlowe sieci