Zyskuj więcej z kartą Moja Biedronka

06.04.2021

|

Sieci handlowe

Zyskuj więcej z kartą Moja Biedronka

Wraca kultowa akcja Biedronki „Codzienne zyskuję więcej z kartą Moja Biedronka”! W lutym tego roku był to prawdziwy hit, dlatego też sieć postanowiła wprowadzić ją po raz kolejny i w kwietniu.

Akcja „Codziennie zyskuję więcej z kartą Moja Biedronka” znów w sklepach!

„Codziennie zyskuję więcej z kartą Moja Biedronka” jest akcją promocyjną, w której można zyskać vouchery na zakupy. W lutym bieżącego roku Biedronka wydała klientom prawie 19 milionów voucherów na kolejne zakupy. Konsumenci bardzo chętnie korzystali z tej promocji, dlatego też właściciele sieci uznali, że warto powtórzyć ją w kwietniu! Zatem po raz kolejny robiąc zakupy z użyciem karty Moja Biedronka za minimum 99 zł, otrzymasz voucher o wartości 15 zł na kolejne zakupy. Z kolei kupując za najmniej 69 zł, otrzymasz voucher wart 5 zł.

Biedronka dba o portfele klientów

Biedronka słynie z ciekawych promocji i dużych rabatów, dlatego nie jest niczym dziwnym, że i ta akcja została powtórzona. Szczególnie, że klienci chętnie dzielili się z siecią pozytywnym feedbackiem na jej temat. „Od lat prowadzimy działania, które pomagają naszym klientom oszczędzać i szukamy do tego kolejnych okazji. W lutowej akcji „Codziennie zyskuję więcej” aż 4 miliony klientów kupujących z kartą Moja Biedronka odebrało prawie 19 milionów voucherów na łączną kwotę ponad 100 milionów złotych. W odpowiedzi na tak pozytywny odbiór postanowiliśmy powtórzyć tę akcję.” mówi Dorota Wrotek-Gut, dyrektor, ds. komunikacji marketingowej sieci Biedronka.

Jak zdobyć voucher?

Zasady całej akcji są bardzo proste. Najważniejsze to mieć ze sobą kartę Moja Biedronka lub znać numer telefonu, na który jest zarejestrowana. Jeśli jej nie masz, możesz w każdej chwili wyrobić ją w dowolnym supermarkecie. W czasie zakupów należy podać nr telefonu lub zeskanować kartę. To wystarczy, aby otrzymać voucher wysokości 15 zł za każde zakupy powyżej 99 zł. Voucher w wysokości 5 zł przysługuje wtedy, kiedy wartość koszyka przekroczy 69 zł. Bardzo istotny jest fakt, że voucher ważny jest w ciągu dwóch dni handlowych od momentu otrzymania, a żeby go wykorzystać należy zrobić zakupy za taką samą kwotę jak ta, dzięki której otrzymało się voucher i mieć przy sobie kartę Moja Biedronka (lub podać nr telefonu). Oferta obowiązuje od 1 do 30 kwietnia 2021r. Z promocji skorzystać można raz dziennie.