Wygraj atrakcyjne nagrody w loterii Rossmanna

12.04.2021

|

Sieci handlowe

Wygraj atrakcyjne nagrody w loterii Rossmanna

W Rossmanie trwa loteria „Potrząśnij na szczęście”! Do 16 maja, każdego dnia wygrać można nagrody z puli 1,5 miliona różnych produktów, a co tydzień 15 tysięcy złotych.

Wisienką na torcie jest główna nagroda, która wynosi 150 tysięcy złotych! Wzięcie udziału w promocji jest dziecinnie proste i dostępne dla każdego kto posiada aplikację Rossmann PL i zrobi zakupy za min. 20 zł.

Jakie nagrody można zdobyć w loterii?

Loteria „Potrząśnij na szczęście” umożliwia klientom Rossmana codzienne wygrywanie nagród. W puli nagród, która obejmuje 1,5 mln produktów znajdują się kremy, szampony,

mydła, olejki do ciała czy zdrowe przekąski. Do 16 maja, co tydzień, będzie można zdobyć także nagrodę pieniężną o wysokości 15 tys. złotych oraz na koniec trwania loterii rozlosowana będzie nagroda główna, czyli 150 tys. złotych.

Jak wziąć udział w loterii Rossmanna?

Jak wziąć udział? Wystarczy, że zrobisz zakupy w drogerii stacjonarnej za co najmniej 20 zł. W skład zakupów nie mogą wchodzić produkty lecznicze, wyroby medyczne, preparaty do początkowego żywienia niemowląt, alkohol i karty podarunkowe. Pamiętaj, że podczas zakupów musisz zeskanować przy kasie najnowszą wersję aplikacji Rossmann PL. Po wybraniu przycisku „Gram w loterii”, zaakceptuj regulamin i energicznie potrząśnij telefonem prawo-lewo! Informacja o wygranej pojawi się na ekranie. To wszystko! Wygrany produkt wystarczy wziąć z półki i poinformować sprzedawcę, że jest to wygrana w loterii. W loterii możesz brać udział wielokrotnie, przy każdym zakupach za minimum 20 zł.

Cotygodniowe nagrody pieniężne i nagroda główna!

Nagrody rzeczowe to nie jedyne co, można wygrać w loterii. Za każde wydane 20 zł klient otrzymuje 1 punkt. Każde 10 punktów to 1 los w losowaniu nagrody tygodniowej, czyli 15

tysięcy złotych. 30 punktów natomiast to równowartość jednego losu, który liczy się w losowaniu głównym, czyli tym, które odbędzie się jednorazowo. Nagrodą główną jest 150 tysięcy złotych. Jeśli podczas zakupów klient nie otrzyma żadnej nagrody rzeczowej, wówczas zamiast jednego punktu otrzyma aż trzy! Punkty niewykorzystane, np. kiedy w tygodniu uda zebrać się tylko 5, przechodzą na kolejny tydzień.

Czas trwania loterii

Loteria rozpoczęła się 22 marca i potrwa do 16 maja. Losowanie nagrody głównej, czyli 150 tys. zł, odbędzie się 19 maja. Organizatorem loterii jest agencja Unique One. Wszystkie działania komunikacyjne loterii prowadzone są przez Rossmanna.