Wygodne zakupy w Carrefourze

05.04.2021

|

Sieci handlowe

Wygodne zakupy w Carrefourze

Carrefour powiększa ofertę handlową sklepów samoobsługowych oraz wprowadza rozwiązania, które ułatwiają dokonywanie szybkich zakupów, w komfortowych warunkach. Sektor convenience to ten, w który sieć wkłada obecnie najwięcej wysiłków.

Zmiany w Carrefour

Carrefour podjął decyzję o dynamicznym rozwoju polityki promocji w swoich sklepach samoobsługowych Carrefour Express. Wiele z placówek jest obecnie czynnych całą dobę, a towary w nich oferowane już niebawem będą w cenach takich samych jak te w hiper i supermarketach! Klienci będą mogli korzystać także z atrakcyjnych rabatów, sięgających nawet do 50%.

Asortyment sklepów samoobsługowych

Warszawskie sklepy samoobsługowe (przy Galerii Wileńskiej oraz na Białołęce), działające w trybie całodobowym, oferują nie tylko szeroki asortyment produktów spożywczych niezbędnych każdego dnia (np. cukier, makaron, mąkę czy ryż), ale także duży wybór z kategorii food-to-go. Są to kanapki, przekąski, słodycze czy napoje. Oprócz tego w placówkach dostępne są gotowe dania oraz podstawowe produkty obiadowe. Na półkach nie brakuje artykułów świeżych, takich jak pakowane jabłka, cytryny, pomidory, pieczywo, a także produktów wymagających przechowywania w lodówce, m.in. wędlin, mięsa, nabiału. Wśród tej ostatniej kategorii dostać można, m.in. jajka Carrefour BIO, mleko, masło, sery czy jogurty.

Nowoczesna technologia w Carrefour

Wygoda kupujących jest absolutną podstawą wszelkich zmian wprowadzanych w Carrefourze. Warto wspomnieć, że w pandemicznych czasach, spora liczba konsumentów nie chce odwiedzać dużych marketów i robić w nich zakupów. Zdecydowanie wolą korzystać z rozwiązań online, małych sklepów lub wszystkich opcji zakupowych, które gwarantują obsługę bezkontaktową. Carrefour unowocześnił i uprościł sposób zamawiania i odbierania produktów, dzięki czemu stał się on jeszcze bardziej intuicyjny i przyjazny. Sklepy bazują na technologii automatów sprzedażowych, które dopasowane są do charakteru produktów podawanych klientom za pomocą wind. Właśnie dlatego bez obaw można kupować tam nawet najdelikatniejsze artykuły spożywcze, takie jak jajka. Sprzedaż prowadzona jest poprzez panel dotykowy, co oznacza, że lista zakupowa oraz płatność przy pomocy karty odbywa się tylko raz, a odbiór zakupów realizowany jest w poszczególnych automatach sprzedażowych. To innowacyjne rozwiązanie na skalę światową, dlatego warto zwrócić na nie uwagę.

Pandemia koronawirusa wciąż jest w natarciu, dlatego dobrym rozwiązaniem jest korzystanie ze wszystkich opcji, które nie tylko zmniejszają szansę na zakażenie, ale także są wygodne i ułatwiają życie. Z pewnością nawet wtedy, kiedy COVID-19 nie będzie już takim zagrożeniem, wielu klientów chętnie będzie korzystało z rozwiązań proponowanych obecnie przez sieć Carrefour.