Węgierskie specjały w Aldi

23.09.2020

|

Sieci handlowe

Węgierskie specjały w Aldi

Sieć ALDI znana jest z posiadania na swoich półkach produktów, które ciężko znaleźć w asortymencie innych sklepów. Najczęściej związane jest to z różnymi akcjami specjalnymi, które wprowadzane są na prośbę klientów. Tym razem sieć także nie zawodzi! Węgierska marka Kokárdás dostępna będzie w supermarketach ALDI, w związku z rozpoczynającą się akcją węgierską. Co dostaniemy w tej specjalnej ofercie? Czego możemy się spodziewać?

Co tym razem znajdziemy na „węgierskich” półkach?

W przygotowanej przez ALDI akcji węgierskiej swoje miejsce znajdzie aż 30 nowych produktów spożywczych, pochodzących z tego regionu świata. Wśród nich słynne gulasze czy pasty z ostrej papryki, które wszyscy kojarzymy właśnie z Węgrami. Dostępne będą zarówno półprodukty, jak i gotowe dania. Podobnie jak gulasz, tak i kiełbasę salami, łączymy z węgierskimi stołami, dlatego nie mogło jej zabraknąć na półkach w trakcie trwania akcji. Oprócz wędlin, słodyczy, gotowych dań czy makaronów, znajdziesz także nabiał marki Kokárdás. Dostępne będą między innymi naturalne i owocowe jogurty, masło, śmietana czy twarożek. Poza tym… wino! Węgry nieodłącznie się z nim kojarzą, więc nie było możliwości, aby na półkach ALDI, zabrakło lokalnych trunków z tamtego regionu.

Skąd pomysł na akcję?

Dla zarządu ALDI zawsze najważniejsze było, aby Klienci mogli znaleźć na półkach wszystko, czego potrzebują i… jeszcze więcej! Właśnie dlatego dbają o to, aby asortyment był stale urozmaicony przez różne akcje sezonowe. „W ALDI od zawsze wsłuchujemy się w potrzeby klientów i staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Z myślą o nich inicjujemy szereg ciekawych akcji z różnych zakątków zarówno Polski, jak i zagranicy. Tym razem postanowiliśmy zaprezentować specjały prosto z Węgier. Przygotowaliśmy szeroki wybór oryginalnych oraz ciekawych produktów na co dzień dostępnych tylko w ALDI Węgry, a wyjątkowo w tym tygodniu, również w ALDI Polska. Mamy nadzieję, iż przypadną do gustu naszym klientom.” mówi Agata Biernacka, Kierownik Działu Komunikacji i PR ALDI Polska.

Inne akcje tematyczne ALDI

W sklepach ALDI od dawna można spotkać rozmaite produkty z różnych stron świata. Prowadzone są akcje tematyczne, które zahaczają m.in. o kuchnię czeską, azjatycką, grecką czy polską. Oczywiście nie tylko regiony świata wyznaczają asortyment podczas prowadzenia akcji specjalnych. Dużym powodzeniem cieszyła się np. edycja „Sentymentalne smaki lat 90”, kiedy to na półkach ALDI pojawiła się guma Turbo, oranżada Bolek i Lolek czy proszek do prania Dosia.