Wakacyjne staże dla studentów w Żabce

13.04.2021

|

Sieci handlowe

Wakacyjne staże dla studentów w Żabce

Kariera Polskiej Rady Biznesu to program, który oferuje płatne wakacyjne staże dla studentów i absolwentów. Żabka jest jednym z partnerów, którzy dołączyli do programu! Ze względu na to, że sieć ta jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie, chętni na odbycie stażu mogą liczyć na zebranie doświadczenia w działach ecommerce i analizy biznesowej.

Program Kariera działa od 18 lat!

Program Kariera organizowany jest przez Stowarzyszenie Polska Rada Biznesu od 2003 roku. Z każdym kolejnym staje się on coraz popularniejszy, a liczba zgłoszeń zaskakuje organizatorów. Skierowany jest on do studentów i studentek studiów w Polsce i za granicą. Badania pokazują, że nawet co czwarty uczestnik po stażu rozpoczyna pracę w danej firmie!

Misja Programu Kariera

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu powstał po to, aby umożliwić młodym ludziom zebranie doświadczenia w renomowanych polskich firmach. To szansa na zdobycie nowych umiejętności i referencji, które przydadzą się później podczas szukania pracy. Co ważne, staże są płatne, więc kandydaci nie muszą obawiać się o swoje finanse w okresie ich wykonywania. „Ludzie młodzi są pomysłowi i innowacyjni, a realizowane przez nich projekty często bardzo nowatorskie. Młodzi ludzie chcą pracować dla Żabki, a my chcemy ich zatrudniać, dlatego chętnie zaangażowaliśmy się w Program Kariera. Oferujemy staże w obszarze e-commerce i analizy biznesowej w naszej centrali w Poznaniu, w czasie których nasi specjaliści chętnie podzielą się ze stażystami swoim doświadczeniem i wiedzą. Wierzymy, że staż w Żabce będzie dla wybranych przez nas kandydatów cennym doświadczeniem zawodowym. Zrobimy wszystko, by w tej trudnej sytuacji związanej z pandemią, warunki pracy były bezpieczne – dlatego oferujemy możliwość pracy w systemie home office oraz pracę w trybie hybrydowym z zachowaniem rygorystycznych warunków sanitarnych.” mówi Jolanta Bańczerowska, Członkini Zarządu, Obszar Strategii Personalnej Żabka Polska.

Możliwości stażu w sieci Żabka

Sieć Żabka oferuje 3 możliwości stażu. Dwa są w departamencie analiz biznesowych, a jeden w inkubatorze biznesu. Kandydaci, którzy zostaną wybrani na stanowisko odbędą staże w Poznaniu. Potrwają one 3 miesiące i będą płatne 3500 zł miesięcznie. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 maja 2021r. przez stronę internetową. Później odbędą się rozmowy kwalifikacyjne. Wybrane osoby rozpoczną staż już 15 czerwca!