W Biedronce taniej po godzinie 18

16.02.2021

|

Sieci handlowe

W Biedronce taniej po godzinie 18

Od poniedziałku 15.02.2021 r. nowa promocja w Biedronce! Wiele osób tylko na to czeka, ponieważ zazwyczaj sieć zaskakuje konsumentów ciekawymi propozycjami. Nie inaczej będzie tym razem. Klienci będą zachwyceni, gdyż przez cały tydzień, po godzinie 18:00 będą mogli kupić wybrane produkty o połowę taniej!

Promocje i rabaty w Biedronce

Ciekawe promocje i rabaty to jeden z kroków marketingowych, których nie pomija żaden supermarket. Między różnymi markami istnieje nawet swego rodzaju wyścig, którego główną nagrodą jest oczywiście jak największa liczba klientów. Biedronka jest jednym z tych dyskontów, która przoduje w atrakcyjnych ofertach, dlatego klienci tak chętnie do niej wracają. Tym razem sieć postanowiła przecenić część swoich flagowych produktów, a także różnych artykułów pierwszej potrzeby, aż o 50%. Co więcej, akcja ma nie tylko być zachętą dla klientów, ale także wspomóc ograniczenie marnowania żywności. To bardzo ważne, że sieć przykłada do tego wagę, ponieważ marnotrawstwo to obecnie ogromny problem. W dzisiejszych czasach dyskonty wyrzucają tony jedzenia, którego nie udało się sprzedać, dlatego warto wprowadzać takie działania.

Tańsze pieczywo w popularnym dyskoncie

W najbliższym tygodniu po godzinie 18 można spodziewać się o połowę tańszego pieczywa niepakowanego. Oprócz tradycyjnych chlebów i bułek, oferta będzie dotyczyła także słodkich bułek, mini pizzy i zapiekanek. Promocja obowiązuje od poniedziałku 15.02 do soboty 20.02 w godzinach od 18:00 do 24:00. Warto więc zwrócić uwagę na to, że w sklepach całodobowych po północy pieczywo będzie sprzedawane w normalnej cenie. Przecenione produkty zostaną oznaczone na półkach, a rabat będzie naliczany przy kasie.

Błąd cenowy w Biedronce

Biedronka słynie z dobrze poprowadzonych akcji promocyjnych. W ostatnich miesiącach klienci zachwycili się pomysłem – kup x piw, a tyle samo dostaniesz gratis. Na początku lutego popularny supermarket przypadkowo sprzedawał wino półsłodkie Fresco Frizzante Fragola (butelka o pojemność 0,75 l) po 1,99 zł, a nie po cenie regularnej - 10,99 zł. Wiadomości dotyczące polskiego handlu informowały, że pomyłka była wynikiem błędu w systemie kasowym. Nie w każdym sklepie problem się pojawił, wszystko zależało od konkretnej placówki. Dzień później wino sprzedawane było w cenie regularnej 10,99 zł. Oczywiście tylko w tych sklepach, w których butelki zostały, ponieważ w znacznej części zostały wyprzedane. Chociaż była to pomyłka to ilość klientów, którzy skusili się na tą promocję była ogromna.