Teraz zakupy w Hebe także przez Internet

13.08.2019

|

Sieci handlowe

Teraz zakupy w Hebe także przez Internet

Właściciel znanych w całej Polsce sklepów Biedronka podjął bardzo ważną decyzję. Nie dotyczy ona wspomnianej sieci, ale odnosi się do równie popularnej drogerii Hebe. Jeronimo Martins postanowił otworzyć sklep internetowy tej sieci, dzięki czemu klienci mogą robić zakupy bez wychodzenia z domu.

Na przestrzeni kilku ostatnich lat powstaje coraz więcej sklepów internetowych. Zakupy online są wygodniejsze, ponieważ klienci na spokojnie mogą zapoznać się z towarem i wybrać produkty, które ich interesują. W tym roku do grona sprzedawców internetowych dołączyła drogeria Hebe.

Jakie produkty dostępne są w e-sklepie?

Sklep działa pod prostym adresem hebe.pl. Znajduje się w nim aktualnie ponad 10 tys. produktów podzielonych na różne kategorie, takie jak promocje, marki, makijaż, zapachy, włosy, ciało, twarz, higiena, zdrowie, dermokosmetyki, mama i dziecko oraz mężczyzna. Przecenione artykuły nie różnią się od tych, które są dostępne w sklepach stacjonarnych. Jednak ceny pozostałych produktów mogą być nieznacznie inne.

Decydując się na zakupy online mamy więcej korzyści, gdyż asortyment artykułów w sklepie internetowym został poszerzony o wiele nowych marek. Do tej pory były one obecne tylko w wybranych drogeriach stacjonarnych. Teraz internetowo można nabyć produkty NYX, Physicians Formula, Saem, Teaology, Yasumi, Tony Moly czy A by Born.

Jak dokonać zamówienia?

Podobnie jak kupowanie, proste jest również zamawianie przesyłek. Na terenie Polski są one dostarczane przez kuriera, natomiast w Warszawie można je odebrać bezpłatnie w wybranej przez siebie drogerii Hebe. Po złożeniu zamówieniu i przekazaniu go do wysyłki czas oczekiwania na towar to 2-3 dni robocze. Przy przekroczeniu kwoty 199 zł możemy spodziewać się darmowej przesyłki kurierskiej niezależnie od tego, gdzie mieszkamy.

Za zakupy w sklepie internetowym istnieje możliwość zapłacenia szybkim przelewem, kartą płatniczą oraz przy wyborze opcji za pobraniem – gotówką. Jak w większości e-sklepów w drogerii Hebe również można dokonać zwrotu zamówionego towaru. Klienci mają 14 dni, aby oddać towar w sklepie stacjonarnym lub odesłać go za pomocą poczty.