Szalone rabaty w sieci Netto

05.08.2019

|

Sieci handlowe

Szalone rabaty w sieci Netto

Rozpoczyna się tydzień szalonych rabatów w sklepach Netto. Na klientów czekają różnorodne produkty w atrakcyjnych cenach. Sieć przygotowała specjalne okazje, które można znaleźć w najnowszej gazetce promocyjnej. Wśród przecenionych artykułów znajduje się przede wszystkim żywność oraz akcesoria chemiczne. Ciekawą propozycję dla konsumentów stanowią produkty pozbawione laktozy – sieć Netto dba o wszystkich klientów.

Serowa uczta

W aktualnej ofercie sieci Netto można znaleźć różnego rodzaju sery, które z pewnością ucieszą każdego miłośnika nabiału. O 18 proc. przeceniony został kozi ser twardy w plastrach, natomiast o 16 proc. ser Brie. W atrakcyjnej cenie można kupić ser feta oraz Mozarella. Koszt pierwszego z nich to 4,99 zł, a drugiego 2,49 zł. O 2 zł taniej w sieci Netto w tym tygodniu dostępny jest ser Gorgonzola dolce Fellino oraz ser Cheddar Premieur. Z kolei Mascarpone można nabyć już za jedyne 4,49 zł.

Dobry smak bez laktozy

Dla osób wybierających zdrową alternatywę jedzenia polecamy skorzystanie ze specjalnej oferty przygotowanej przez sieć Netto. Jest ona szczególnie skierowana do osób, które nie mogą jeść bądź nie lubią produktów zawierających laktozę. Artykuły te charakteryzuje fioletowa barwa rozpoznawcza, która jest obecna na większości z nich. Sklep proponuje przede wszystkim takie produkty, jak ser Gouda w cenie 3,75 zł, serek wiejski za 1,79 zł oraz jogurt naturalny za 0,89 zł. Ciekawą propozycję stanowią również lody bez laktozy. Ich koszt to 4,99 zł. Dla osób ceniących zdrową żywność sieć kieruje również takie podstawowe artykuły, jak masło i mleko. Cena pierwszego wynosi 3,99 zł, natomiast mleko można kupić już za 2,95 zł.

Świętuj weekend z Netto

Skorzystaj ze słonecznej wakacyjnej pogody i świętuj najbliższy weekend z produktami sieci Netto. Sklep przygotował specjalną ofertę dla osób grillujących od czwartku do soboty. Przecenione zostały szaszłyki z indyka w marynacie, których aktualny koszt wynosi 5,99 zł. Taniej można kupić również kubełek Party Mix grill, ponieważ jest dostępny za jedyne 10,99 zł za kilogram. Do potraw grillowych proponujemy również ketchup – 4,99 zł oraz sos czosnkowy – 2,99 zł. W ofercie znajduje się również sałatka ziemniaczana, której cena wynosi 3,99 zł. Niektórzy nie wyobrażają sobie weekendu bez piwa, dlatego dla tych osób polecamy piwo Carlsberg przecenione aż o 25 proc.