Słodziakowa gra Milionerzy w Biedronce

04.12.2019

|

Sieci handlowe

Słodziakowa gra Milionerzy w Biedronce

Słodziaki bez wątpienia opanowały Biedronkę. Świadczą o tym duże liczby potwierdzające sprzedaż maskotek, a także spore zainteresowanie kolejnymi edycjami akcji. Klienci przez kilka tygodni zbierali naklejki za zrobione zakupy, aby następnie wymienić je na swojego ulubionego pluszaka. Dzięki temu można zebrać całą kolekcję Słodziaków. Teraz do sprzedaży w Biedronce trafiła Słodziakowa gra Milionerzy. Z pewnością podbije serca nie tylko miłośników teleturnieju, ale także fanów maskotek.

Gra Milionerzy w wydaniu Słodziakowym

Od 2 grudnia na półkach w sklepach sieci Biedronka można znaleźć grę dla dzieci „Gang Słodziaków Milionerzy”. Jest to doskonały pomysł na prezent z okazji Mikołajek lub pod choinkę. Zabawa została skierowana nie tylko do najmłodszych, ale także do całych rodzin lubiących atrakcyjne formy rozrywki. Twórcy gry inspirowali się prawdziwym teleturniejem telewizyjnym, a także maskotkami dostępnymi od pewnego czasu w Biedronce. Pula pytań dotyczy literatury dziecięcej, filmów animowanych, świata roślin i zwierząt, a także znajomości przygód Słodziaków. Dla osoby, która odpowie poprawnie na wszystkie pytania przewidziano specjalny „Słodziakowy Banknot Zwycięzcy”. Gra dostępna jest w sklepach w cenie 69,90 zł.

Popularność Słodziaków nie maleje

Akcja organizowana przez Biedronkę polegająca na wymienianiu zdobytych za zakupy punktów na maskotki cały czas jest bardzo popularna. W tej edycji sieć wydała ponad 7,2 miliona pluszaków. Równie dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się książki opowiadające ciekawe historie o Słodziakach. Biedronka wręczyła konsumentom ponad 620 tysięcy opowieści zatytułowanych „Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany. Gang Słodziaków”. Takie wyniki świadczą o tym, że sieć pobiła rekord z poprzedniego roku. To z kolei oznacza, że klienci cały czas są zainteresowani Słodziakami i chętnie walczą o ich zdobycie. Najpopularniejszą maskotką okazała się Sarenka Hania, zaraz za nią znalazł się Nietoperz Nikodem, a na trzecim miejscu konsumenci wybierali Borsuka Bartka.

Inne pomysły na prezent pod choinkę

Gra znajdująca się w ofercie Biedronki to bez wątpienia świetny pomysł na prezent dla najmłodszych. Oprócz niej sieć przygotowała wiele innych propozycji, które z pewnością ucieszą każde dziecko. Na naszej stronie znajduje się gazetka promocyjna Biedronki, a na jej łamach umieszczono wiele atrakcyjnych zabawek w naprawdę niskich cenach! Klocki Lego kupisz już od 49,99 zł, natomiast lalkę Barbie dostaniesz w cenie 79,90 zł. Dla dziewczynek sieć przygotowała również drewniany domek dla lalek z dzwonkiem i akcesoriami, który kosztuje 179 zł. Z kolei chłopcy na pewno ucieszą się z drewnianej kolejki – jej koszt wynosi 69,90 zł. Dla najmłodszych pociech Biedronka poleca drewniane zabawki edukacyjne, których ceny wahają się między 29,99 zł a 39,99 zł.