Prawie 7.000 Żabek gra z Orkiestrą

13.01.2021

|

Sieci handlowe

Prawie 7.000 Żabek gra z Orkiestrą

Żabka Polska to jedna z sieci sklepów, która od wielu lat wspomaga działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie inaczej jest i podczas 29. Finału, z którego pieniądze przeznaczone zostaną dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Żabka gra z Orkiestrą!

Żabka jest partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od wielu lat. W tym roku wystartowała dużo szybciej, gdyż już 5 tygodni przed finałem. Jeśli chcesz wesprzeć zbiórkę, możesz to zrobić do 31 stycznia 2021 roku w niemal 7000 sklepów sieci, będzie można wrzucić pieniądze do puszki. Oprócz tego, dzięki Żabce będzie można wpłacić dowolną kwotę do e-Skarbonki. Zrobić to można przez stronę internetową sieci.

Jak można wesprzeć WOŚP w Żabce?

Żabka wraz z franczyzobiorcami od wielu lat stanowi odrębny sztab WOŚP w Polsce. W poprzednim roku bardzo mocno przyczynili się do kolejnego rekordu zebranych pieniędzy. W dzisiejszych trudnych czasach, starają się pomóc na tyle, na ile to możliwe. „Od kilku lat w Żabce wspólnie z franczyzobiorcami tworzymy sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce. W zeszłym roku na rzecz WOŚP przekazaliśmy ponad 3,7 mln złotych, na które złożyły się datki wrzucone do puszek w Żabkach oraz kwota stanowiąca równowartość wygaszonych żappsów, czyli punktów zebranych przez użytkowników naszej aplikacji mobilnej. W tym roku również zdecydowaliśmy się wspierać tak szczytną inicjatywę i tym samym pomagać w ratowaniu zdrowia i życia dzieci. Zachęcamy naszych klientów do zaangażowania się w akcję i przekazywanie datków zarówno do tradycyjnych puszek w naszych sklepach, jak i do naszej wirtualnej skarbonki.” mówi Tomasz Suchański, Prezes Zarządu firmy Żabka Polska.

Dla kogo w 2021 roku gra WOŚP?

  1. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia 2021 r. W tym roku zbiórka odbędzie się na rzecz oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W tym momencie wiadomo już że w Polsce i na świecie włączy się w pomoc aż 120 tys. wolontariuszy. Studio telewizyjne na Placu Defilad w Warszawie będzie punktem centralnym, w którym odbędą się koncerty. W tym roku przygotowana zostanie także transmisja internetowa wydarzenia. Rozpocznie się ona w sobotę, 30 stycznia o godz. 21:00 i potrwa nieprzerwanie 27 godzin.
  2. Wygodne i bezpieczne pomaganie

    Inicjatywa Żabki jest bardzo pomocna, ponieważ każdy wykonując codzienne zakupy, będzie mógł dołożyć swoją złotówkę do zbiórki. Umożliwienie płatności online jest z pewnością także dużym ułatwieniem dla osób, które nie mają sposobności pojawić się tam gdzie puszki. Warto pamiętać, że w Żabce panują zasady pełnego reżimu sanitarnego, a co za tym idzie zakupy są bezpieczne i w pełni komfortowe.