Paczki dla noworodków wracają do Biedronki

11.01.2021

|

Sieci handlowe

Paczki dla noworodków wracają do Biedronki

W 2021 roku Biedronka postanowiła po raz kolejny ruszyć ze swoją akcją skierowaną do rodziców. Właśnie dlatego w 2021 rozpocznie się druga edycja „Paczka powitalna Dada”. Jest to projekt przeznaczony dla opiekunów, którzy dopiero co powitali na świecie swoje maluchy. Od początku trwania akcji sieć przekazała paczki ponad 60 tysiącom rodziców w całej Polsce.

Program „Paczka powitalna Dada” znów w toku!

Akcja „Paczka powitalna Dada” została rozpoczęta w lutym 2020 roku. Wynikało to z potrzeby bycia bliżej polskich rodzin, które są związane ze sklepami sieci. Biedronka jest stałym elementem codzienności wielu Polaków. Towarzyszy w codziennych zakupach, pomaga kompletować wyprawkę dla dzieci i wspiera „gaszenie domowych pożarów”. Biedronka do tej pory przekazała paczkę powitalną rodzicom każdego malucha, który przyszedł na świat w Polsce w 2020 roku i został zgłoszony do udziału w akcji. To ponad 60 tysięcy rodzin!

Skąd pomysł na tę akcję?

Biedronka nie traktuje samej akcji jako wsparcia czy pomocy dla rodzin. Wręcz przeciwnie, jest to dla nich zaszczyt, że mogą towarzyszyć mieszkańcom Polski w tak ważnym czasie, jakim jest przywitanie na świecie malucha. „Początek nowego roku to doskonała okazja do podsumowania zeszłorocznej prorodzinnej inicjatywy sieci Biedronka, której pozytywne efekty odczuły dziesiątki tysięcy rodzin w Polsce. Dla Biedronki to wielki zaszczyt wspierać indywidualnie każdą z nich w tym szczególnym dla nich momencie. W ten sposób podkreślamy, jak istotne jest dla nas towarzyszenie mieszkańcom naszego kraju w najważniejszych momentach i dzielenie z nimi codziennych chwil szczęścia. Również w 2021 roku zachęcamy przyszłych rodziców do wzięcia udziału w akcji.” Mówi Estera Rink, dyrektor kategorii odpowiedzialna za markę Dada w sieci Biedronka

Jak zapisać się do programu i co zawiera paczka powitalna Dada?

Zapisanie się do programu jest bardzo proste. Wystarczy zarejestrować się na stronie dadaclub.pl i zgłosić swojego malucha do akcji. Cały proces jest bezpłatny, a paczka przychodzi prosto pod drzwi Twojego domu, dzięki usługom Poczty Polskiej. W skład każdego prezentu wchodzą: pieluszki Dada Extra Care w rozmiarze 2, nawilżane chusteczki Dada Extra Care Sensitive i papierowe patyczki dla niemowląt Dada. Warto także pamiętać, że zapis do Dada Club nie oznacza tylko otrzymania paczki startowej. Sieć Biedronka przygotowała dla rodziców różne dodatkowe niespodzianki i zniżki, które z pewnością przydadzą się przy małym dziecku.