Muzyczne okazje w Empiku

30.04.2021

|

Sieci handlowe

Muzyczne okazje w Empiku

Empik wraca z promocją dla fanów, którzy kochają słuchać muzyki z tradycyjnych nośników! Akcja „3 za 2” na płyty CD rozpoczęła się 22 kwietnia. Dostępna jest zarówno na Empik.com, jak i w salonach stacjonarnych.

CD nigdy nie wychodzi z mody!

Obecnie obserwujemy stale rosnącą popularność serwisów streamingowych poświęconych muzyce. Wiele osób preferuje ten rodzaj gromadzenia muzyki, gdyż jest to najwygodniejsza opcja”. Nie zmienia to jednak faktu, że nadal jest mnóstwo osób, które zdecydowanie wolą dźwięki płynące z tradycyjnych płyt CD czy innych tradycyjnych nośników. Właśnie ze względu na nich Empik co jakiś czas wraca z różnymi promocjami. Czasami dotyczą one winyli, czasami kompaktów, a czasami nawet kaset magnetofonowych, które zaliczają swój wielki come back!

Co warto kupić na promocji „3 za 2” na płyty CD w Empiku?

W dniach 22-25 kwietnia 2021 roku w salonach Empik i na Empik.com Polacy mogli skorzystać z możliwości zakupu tysięcy płyt CD w atrakcyjnych cenach w ramach akcji „3 za 2”, czyli kup trzy, a zapłać tylko za dwie. Wiosenną promocją „3 za 2” objęto wiele premierowych krążków. W marcu ukazało się nowe wydawnictwo Stinga, na które warto zwrócić uwagę. „Duets” to płyta, w której wokalista wspomina różne kolaboracje, które miał przyjemność stworzyć. Na fanów mocniejszych brzmień czeka natomiast świeżutkie CD grupy The Offspring – „Let The Bad Times Roll”. Swoją premierę w kwietniu miał również album „The Battle at Garden's Gate” Grety Van Fleet.

Nowości od gwiazd popkultury

Dostępne są także różne nowości, których fani czołowych artystów sceny popowej wprost nie mogli się doczekać. Jednym z nich jest oczywiście „Chemtrails Over The Country Club”, czyli siódmy album studyjny Lany Del Rey. W marcu na półki trafiła także nowa płyta Justina Biebera „Justice” z hitem wszystkich rozgłośni radiowych „Holy”. Na półki z płytami CD powraca także The Weeknd. Tym razem w ręce fanów oddaje składankę największych przebojów – The Highlights.

Zasady działania salonów Empik

Promocja „3 za 2” na płyty CD obowiązuje na Empik.com i w salonach Empik. Warto wspomnieć, że stacjonarne sklepy są wszędzie otwarte. Również placówki w galeriach handlowych działają tak samo, jak przed pandemią, także po płyty możesz wybrać się w dowolne miejsce! Przy zamówieniu płyt w promocji „3 za 2” na stronie Empik.com tradycyjnie można wybrać bezpłatny odbiór paczki w dowolnym salonie lub skorzystać z jednej z wielu opcji darmowej dostawy w ramach programów Empik Premium i Empik Premium Free.