Moc korzyści dla członków Klubu Media Markt

09.04.2021

|

Sieci handlowe

Moc korzyści dla członków Klubu Media Markt

Programy lojalnościowe różnych sieci handlowych są chętnie wykorzystywane przez polskich konsumentów. Wiele firm wprowadza takie działania u siebie, aby budować pozytywne relacje z klientami odwiedzającymi ich sklepy poprzez dodatkowe benefity. MediaMarkt jest posiadaczem jednego z najatrakcyjniejszych programów, który obecnie kończy 2 lata! Do tej pory przystąpiło do niego 2,5 mln osób!

Klub MediaMarkt

Jeszcze kilka lat temu z programów tego typu korzystały głównie sklepy sieci spożywczych, stacje benzynowe czy drogerie. Teraz branża nie ma znaczenia, o czym świadczy fakt, że w marcu Klub MediaMarkt obchodzi swoje drugie urodziny! Sieć ta jako pierwsza wystartowała z takim programem, jeśli chodzi o sklepy z elektroniką użytkową. Do tej pory przystąpiło do niego 2,5 mln osób!

Polacy kochają programy lojalnościowe!

Na ten moment ponad połowa, bo aż 60%, Polaków korzysta z programów lojalnościowych, które oferują sieci spożywcze, drogerie i stacje paliw. Co ważne, konsumenci nie przesycili się tą formułą, wręcz przeciwnie, zainteresowanie nią ciągle rośnie. Klub MediaMarkt, który w marcu obchodzi swoje drugie urodziny w Polsce, jest przykładem tego, że nie ma już żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o otwieranie takich programów. „Olbrzymi sukces Klubu MediaMarkt w Polsce to zasługa unikalnego na naszym rynku połączenia wielu dodatkowych benefitów. Oferujemy wymierne korzyści zakupowe w postaci kuponów czy akcji promocyjnych oraz wyższy standard zakupów w MediaMarkt. Nasi Klubowicze bardzo to doceniają, czego dowodem są zarówno nasze wewnętrzne analizy, jak i wyniki badań. Cieszymy się także, że liczba członków Klubu marki rośnie w tak szybkim tempie, co jest dla nas dodatkową motywacją i potwierdzeniem, że program odpowiada na aktualne potrzeby naszych Klientów. Nie spoczywamy jednak na laurach i obiecujemy, że uczestnictwo w Klubie MediaMarkt będzie jeszcze ciekawsze i przyniesie jeszcze więcej korzyści.” powiedział Maciej Sancewicz, CEM&CRM Manager w MediaMarktSaturn Polska.

Przywileje członków klubu

Będąc członkiem Klubu MediaMarkt klient otrzymuje wiele przywilejów. Są to m.in.

kupon o wartości 40 zł na zakupy za min. 650 zł

prezenty niespodzianki rozdawane w każdym roku kalendarzowym za 3, 6, 9 i 12 zakup

45 dni na zwrot produktów czy też reklamację i to bez konieczności okazania paragonów

kupony w ramach różnych wydarzeń

ekskluzywne materiały informacyjne o nowych produktach i technologiach.

Chcesz dołączyć do Klubu? Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie internetowej lub zgłosisz się do sklepu stacjonarnego MediaMarkt w dowolnym mieście.