Media Markt z Gwiazdą Jakości Obsługi

17.02.2021

|

Sieci handlowe

Media Markt z Gwiazdą Jakości Obsługi

Sieć MediaMarkt została uhonorowana tytułem „Gwiazda Jakości Obsługi 2021”. To odznaczenie przyznane zostało w ramach XIV edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi. Nagroda przyznana została w wyniku badania konsumentów, którzy uznali obsługę sklepów MediaMarkt za tę na bardzo wysokim poziomie. Co za tym idzie, sieć otrzymała rekomendację na cały najbliższy rok!


Jak wyglądał proces zbierania opinii?


W badaniu satysfakcji konsumenckiej, przeprowadzonym przez Polski Program Jakości, analizie poddano opinie klientów wydane wobec kilkudziesięciu tysięcy firm. Zbierane były one przez cały 2020 rok poprzez portal jakoscobslugi.pl. Na tej podstawie wyłoniono 187 firm, które uzyskały największą liczbę opinii. Następnie przeprowadzono badanie ankietowe CAWI. Respondenci ocenili podczas jego trwania jakość obsługi oraz stopień rekomendacji danej firmy (wskaźnik NPS). Co ważne, oceniano także pięć wyszczególnionych obszarów dodatkowych, a mianowicie: wygląd miejsca obsługi, zachowanie personelu, wiedzę i kompetencje personelu, czas i organizację obsługi oraz ofertę, cenę i asortyment.


Prestiżowy tytuł dla MediaMarkt


Prestiżowy tytuł „Gwiazdy Jakości Obsługi” otrzymały te firmy, które uzyskały najwyższe oceny konsumentów oraz wyróżniły się na tle średnich wyników w swojej branży. „Tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi stanowi dla nas wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ przyznawany jest głosami polskich konsumentów. Dbałość o satysfakcję klientów oraz najwyższa jakość obsługi od zawsze leżą w DNA naszej firmy, dlatego nieustannie reagujemy na zmieniające się warunki i trendy rynkowe, wyznaczając nowe standardy w naszej branży. Cieszymy się, że pomimo trudnych czasów pandemii skutecznie odpowiadamy na potrzeby użytkowników nowych technologii i zapewniamy im w naszych sklepach najlepsze doświadczenia zakupowe.” mówi Alpay Güner, CEO MediaMarktSaturn Polska.


Usługi serwisowe w cenie


MediaMarkt zasłynął wśród klientów w szczególności szeroką ofertą usług serwisowych i ich profesjonalną realizacją. Oczywiście to nie wszystko, jednak jak się okazuje w dzisiejszych czasach niezawodny serwis i kompetentni eksperci to bardzo pożądany element tego typu sklepów. Jak wykazały ostatnie miesiące, klienci coraz częściej powierzają swoje urządzenia w ręce fachowców, którzy profesjonalne przygotowują je do użytkowania, a także zabezpieczają ich działanie. Warto także wspomnieć, że nagroda przyznawana jest zawsze na początku nowego roku za rok poprzedni. Dzięki temu MediaMarkt będzie mógł szczycić się otrzymanym tytułem przez cały 2021 rok.