Makaron z Żabki wyróżniony

25.02.2021

|

Sieci handlowe

Makaron z Żabki wyróżniony

Szamamm to marka własna Żabki. Produkty z tej serii cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów odwiedzających sklepy sieci. Wyniki dziesiątej edycji badania konsumenckiego „Najlepszy Produkt 2021 – Wybór Konsumentów” potwierdzają, że produkty Szamamm zdobywają serca konsumentów.

Czym jest badanie „Najlepszy Produkt 2021 - Wybór Konsumentów”

Badanie „Najlepszy Produkt 2021- Wybór Konsumentów” ma za zadanie wyłonić na podstawie opinii konsumentów najlepsze produkty FMCG, które trafiły do sprzedaży w ciągu poprzedniego roku (dokładnie od 1 września 2019 roku do 30 września 2020 roku). Tegoroczna edycja wskazała najlepiej sprzedające się artykuły spożywcze, chemiczne i kosmetyczne. Badanie na zlecenie organizatora, którym jest Wydawnictwo Gospodarcze, przeprowadził renomowany ośrodek badawczy Instytut GfK Polonia.

Makaron Tagliatelle Szamamm zwycięzcą

Makaron Tagliatelle ze szpinakiem otrzymał złoty medal w badaniu konsumenckim „Najlepszy Produkt 2021 – Wybór Konsumentów”. Tagliatelle to pełnowartościowy posiłek, na który składa się gotowany makaron z sosem szpinakowym, pieczone kawałki z piersi kurczaka, fasolka zielona gotowana na parze, pieczona papryka oraz suszona natka pietruszki. Innym bardzo popularnym produktem marki Szamamm jest Wołowiner, również nagrodzony w badaniu. To jeden z czterech kultowych burgerów dostępnych w asortymencie sieci Żabka. To burger wypełniony soczystym mięsem wołowym, serem Cheddar i ostrymi dodatkami. Burgera można kupić w wersji na ciepło w Żabka Café lub przygotować go w domu. Ważne jest to, że produkty w Żabce przygotowywane są w szczególnie rygorystycznych warunkach sanitarnych. W sklepie produkt zostaje podgrzany bezdotykowo w pergaminowym opakowaniu. Jeśli chcesz przygotować burgera w domu wystarczy umieścić go w kuchence mikrofalowej i podgrzewać przez 45 sekund. Oba nagrodzone produkty specjalnie dla Żabki produkuje Hilton Foods.

Marka własna Żabki

Marka własna Żabki Szamamm ma bardzo szeroki asortyment. Znajdziesz tam różnego rodzaju dania obiadowe z wysokiej jakości składników bez dodatku konserwantów, m.in. zupy, pierogi, naleśniki, kotlety, makarony czy skrzydełka panierowane. Dania przygotowywane są w porcjach na raz. Możesz zjeść je w domu, w pracy lub w podróży. Można podgrzać je bez obaw w mikrofalówce i zjeść wprost z opakowania. Żabka stale rozszerza asortyment dań gotowych i przekąsek, ponieważ wie jak ważne jest to dla klientów w dzisiejszych czasach. W najbliższym czasie klienci mogą się spodziewać jeszcze szerszego wyboru artykułów z tej kategorii.