Lody Ekipy w Biedronce

26.04.2021

|

Sieci handlowe

Lody Ekipy w Biedronce

Lody Ekipy, czyli znanych w całej Polsce youtuberów, to absolutny hit ostatnich czasów. Biedronka zadbała o to, aby były dostępne dla ich klientów. Konsumenci są zachwyceni! Produkt rozszedł się w ekspresowym tempie.

Kim jest Ekipa i skąd pomysł na wypuszczenie serii lodów?

Ekipa to grupa youtuberów, którzy mieszkają w jednym domu, przyjaźnią się, a przy tym realizują różnego rodzaju projekty. Niemalże każdy przedstawiciel młodego pokolenia zna członków zespołu i śledzi ich poczynania każdego dnia. Jednym z najświeższych projektów realizowanych przez Friza (lidera Ekipy) i jego przyjaciół jest współpraca z firmą Koral. Jak się okazuje świetnie przewidzieli oni, że szał na lody Ekipa ogarnie całą Polskę!

Sprzedaż lodów Ekipa w Biedronce

Klienci sieci Biedronka wykupili niemalże cały zapas jednego dnia. Pierwszy kupujący lody Ekipa stawił się w supermarkecie Biedronka w Krakowie przy ul. Glogera już 20 minut po północy! Zazwyczaj klienci kupowali po 6 lodów, a pojedynczy lód sprzedawał się średnio raz na 16 sekund! Dane te zebrano na podstawie paragonów zawierających produkt. Gdzie padła rekordowa sprzedaż? W sklepie przy ul. Bartyckiej. W czwartek (22.04.21 r.) sprzedało się tam łącznie 230 sztuk lodów! To naprawdę imponujący wynik.

Biedronka dba o konsumentów

Biedronka znana jest z tego, że stara się zapewnić swoim konsumentom wszystkie niezbędne, ale także wszystkie popularne produkty. Stąd też szybkie działanie w sprawie wprowadzenia lodów Ekipa do asortymentu. „Nasze bardzo dobre relacje z dostawcami pozwoliły nam w szybki sposób zaoferować produkt, który jest bardzo poszukiwany. Popularność tego produktu to fenomen, który wyznacza nowe trendy w sposobie promocji i wprowadzania nowych produktów na rynek. Biedronka obserwuje wszelkie nowości, aby zawsze oferować klientom to, czego akurat najbardziej poszukują.” mówi Paweł Kolarski, dyrektor kategorii w sieci Biedronka.

Smaki lodów Ekipa

Lody Ekipa to owocowe sorbety oblane polewą o smaku gumy balonowej. Ciekawym dodatkiem jest także strzelający cukier. Wiele osób kupuje jednak ten smakołyk głównie ze względu na to, że wypuszczony on został przez Friza i jego zespół. Biedronka odnotowała świetne rezultaty sprzedaży, chociaż jak się okazuje, lody Ekipa są towarem deficytowym. Ponad trzy czwarte przygotowanego asortymentu owocowych sorbetów została sprzedana już pierwszego dnia. Oczywiście sklep przewiduje dostawy, jednak na ten moment chcąc kupić ten przysmak trzeba trochę poczekać.