Kultowe klapki Kubota ponownie w Biedronce

07.06.2021

|

Sieci handlowe

Kultowe klapki Kubota ponownie w Biedronce

Klapki Kubota to absolutny must have na lato wszystkich osób, którym tęskno za modą lat 90. Od 31 maja w sklepach sieci Biedronka obowiązuje nowa oferta, a w niej… dostępne są właśnie te kultowe modele!

Biedronka łączy siły z kultową marką

Biedronka jest kultową marką na rynku polskim, więc nic dziwnego, że do współpracy szuka tylko równych sobie. Kubota zdecydowanie posiada w swojej ofercie produkt, który znają wszyscy! Kolorowe, wodoodporne klapki, to marzenie każdego dziecka lat 90. Klapki te mają tak samo symboliczny wydźwięk jak Tamagotchi, Pegasus, Pokemon, gumy Turbo czy Super Mario.

Wspólna historia Biedronki i Kuboty

„W latach 90. Edyta Górniak na Eurowizji zajęła 2. miejsce, a w telewizji można było obejrzeć pierwsze odcinki Śmiechu warte, Familiady czy Mody na sukces. Wtedy też do Polski przyjechały pierwsze Kuboty. Sprzedawane na lokalnych targowiskach szybko zdobyły serca milionów Polaków.” opisuje początek swojej drogi marka Kubota. Dziś z targowisk przeniosła się do supermarketów, ale jedno jest pewne, wciąż dostępna jest dla wszystkich! Cena klapek to jedyne 19,99 zł. Co ciekawe, wtedy kiedy pojawiły się na rynku klapki Kubota, czyli w połowie lat 90., na polskim rynku debiutowała też Biedronka. Choć wtedy o współpracy nie było mowy firmy połączył swoje siły po ponad 20 latach i w 2019 roku do sprzedaży w sklepach sieci trafiły właśnie kultowe klapki na rzep. Wspólna historia Biedronki i Kuboty sprawiła, że obie marki jeszcze chętniej weszły we współpracę. „Biedronka, tak jak marka Kubota, stawiała pierwsze kroki w Polsce w latach 90. Tym bardziej cieszymy się z faktu, że nawiązując współpracę z marką Kubota, możemy dostarczyć naszym klientom nie tylko świetny produkt, ale i przyjemne wspomnienia. Nie bez znaczenia jest też to, że to kolejna znana polska marka, której produkty mogą znaleźć się sklepach Biedronka w całej Polsce.” Mówi Michał Kantorski, kupiec odpowiedzialny za ofertę Kubota w Biedronce.

Dostępność klapek Kubota

Dlaczego klapki Kubota są tak popularne? Po pierwsze są symbolem popkultury lat 90., więc można dzięki nim przeżyć prawdziwą podróż w czasie. Ale to nie wszystko! Są to po prostu wygodne modele na rzep, które można dostać w wielu kolorach, więc pasują do różnych strojów. Koszt jednej pary klapek w Biedronce to 19,99 zł. Dostępne rozmiary natomiast to 37-45.