Klapki Kubota ponownie w Biedronce

22.02.2021

|

Sieci handlowe

Klapki Kubota ponownie w Biedronce

W Polsce nie ma chyba ani jednej osoby, która nie znałaby kultowych klapków Kubota. Biedronka doskonale wie, jak Polacy uwielbiają tę markę, dlatego też od poniedziałku 22.02.2021 r., będzie można kupić te niepowtarzalne modele podczas zakupów spożywczych w markecie!


Ponadczasowe klapki w Biedronce już w poniedziałek!


Klapki Kubota w ofercie Biedronki to prawdziwy rarytas dla fanów marki. Dostępne są w cenie 24,99 zł za parę. Dlaczego ten model ma tylu miłośników? Przede wszystkim buty te są wygodne i świetnie sprawdzają się jako obuwie domowe. Jak wiadomo w czasie pandemii sporo czasu spędzamy w domu, ubrani w miły dres i ciepłe skarpetki. Klapki Kubota to świetne dopełnienie tej stylizacji. Dodatkowo idealnie sprawdzą się wiosną i latem, a także jako klapki basenowe. Polacy kochali je w latach 90. i nie zmieniło się to aż do teraz, dlatego warto mieć je w swojej szafie.


Oferta klapków Kubota w Biedronce


Klapki Kubota dostępne w sieci sklepów Biedronka występować będą w kilku uniwersalnych, ponadczasowych kolorach – czarnym, różowym i niebieskim. Najmniejszy rozmiar to 39, a największy 44. Są to modele unisex, więc mogą nosić je zarówno Panowie, jak i Panie. Niezależnie od rozmiaru i koloru, cena za parę pozostaje niezmienna i wynosi 24,99 zł.


Współpraca Biedronki z polskimi markami


To nie pierwsza współpraca Biedronki z polską marką. Oprócz Kuboty, kooperacją ze znaną siecią mogą pochwalić się Loft37 czy Puccini. Dzięki wspólnym działaniom firmy mają możliwość sprzedawania produktów w placówkach Biedronki w całej Polsce, a klienci z kolei mają ułatwiony dostęp do produktów świetnej jakości w dobrej cenie. „To, co łączy markę Kubota i sieć sklepów Biedronka to nie tylko długa – bo ponad 25-letnia – obecność na polskim rynku, ale i idee przyświecające naszym codziennym działaniom. Każdego dnia oferujemy wysoką jakość produktów w bardzo przystępnej cenie, dopracowujemy wszystkie szczegóły, by nie zawieść naszych Klientów, a w końcu zmieniamy się, podobnie jak moda, by jak najlepiej spełniać oczekiwania osób, które, robiąc zakupy w naszych placówkach, obdarzyły nas zaufaniem.” – mówi Michał Santorski, kupiec odpowiedzialny za ofertę Kubota w sieci Biedronka.


Bezpieczeństwo przede wszystkim


Zakupy w Biedronce w poniedziałek 22.02.2021 r. mogą być bardzo ekscytujące ze względu na tak ciekawą ofertę. Pamiętaj jednak, aby nie zapominać o zachowaniu zasad reżimu sanitarnego. Utrzymywanie dystansu społecznego, dezynfekcja rąk i zakrywanie ust oraz nosa to podstawa bezpiecznych zakupów w markecie.