Kaufland stawia na sprzedaż przez Internet

17.09.2020

|

Sieci handlowe

Kaufland stawia na sprzedaż przez Internet

Kaufland to jeden z ulubionych supermarketów Polaków. Sieć stale się rozwija i stara się proponować swoim klientom coraz to nowsze rozwiązania, które mają ułatwić im codzienność. Tak jest też tym razem. 11 września 2020 r. Kaufland rozpoczął internetową sprzedaż swoich produktów!

Nowa odsłona zakupów w Kauflandzie

11 września 2020 r. Kaufland rozpoczął internetową sprzedaż produktów. Cały proces mógł zostać wykonany dzięki współpracy z firmą Everli, która znana jest z tego, że realizuje i dostarcza pod wskazany adres zakupy zrobione online. Jako pierwsi z nowego rozwiązania mogą korzystać klienci z Wrocławia, a dodatkowo 1000 pierwszych Klientów otrzyma gratis darmową dostawę.

Skąd pomysł na współpracę z Everli?

Kaufland stale stara się zmieniać swoje oblicze, aby być jeszcze bardziej przychylnym dla Klientów. Na przełomie maja i czerwca bieżącego roku, sieć wprowadziła usługę Click&Collect w 14 sklepach. Pozwala ona na zarezerwowanie produktów i odebranie ich bezpośrednio w markecie. Teraz wszystko poszło jeszcze dalej, ponieważ będzie można złożyć zamówienie i odebrać je bez wyjścia do sklepu. „Dzięki współpracy z Everli nasi klienci będą mogli kupić ulubione produkty bez wychodzenia z domu. Wierzymy, że rozwiązanie to, które cechuje szybkość, wygoda i bezpieczeństwo, spotka się z ich zainteresowaniem. Na początek nową usługą będą mogli cieszyć się klienci z Wrocławia, jednak nie wykluczamy, że pojawi się w kolejnych miastach .” mówi Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska.

Asortyment Kaufland

Bardzo ważny jest fakt, że Klienci będą mogli skorzystać z szerokiego asortymentu Kauflandu, zawierającego ponad 4000 produktów. W ofercie znajdują się m.in. warzywa, owoce, pieczywo, produkty z lady, artykuły suche oraz świeże, a nawet część mrożonek. Te ostatnie dostarczane są w specjalnych torbach, które utrzymują temperaturę. Oczywiście oprócz tego wszelkie kosmetyki, karma dla zwierząt, produkty higieniczne codziennego użytku oraz pieluchy również będą dostępne w serwisie.

Jak zrobić zakupy przez Everli?

Zrobienie zakupów w Kauflandzie online jest bardzo proste. Wystarczy skorzystać z serwisu Everli.pl lub z aplikacji mobilnej. Wystarczy bezpłatnie się zarejestrować, a następnie wykonać logowanie. Później wybrać Kaufland i skompletować swoje zamówienie. Na koniec wybierany jest preferowany termin dostawy. Koszt dostarczenia produktów do domu to 9,90 zł, a dla pierwszego tysiąca klientów jest ona całkowicie darmowa! „Bardzo się cieszymy, że sieć sklepów Kaufland dołączyła do grona naszych partnerów. Cały czas intensywnie pracujemy nad udoskonaleniem usługi Everli, a jednym z najważniejszych dla nas priorytetów jest zapewnienie klientom jak najszerszego wyboru sklepów, w których mogą robić zakupy za naszym pośrednictwem. Partnerska współpraca z siecią Kaufland jest jednym z kroków milowych w tym kierunku.” mówi Anna Podkowińska-Tretyn, Dyrektor Zarządzająca Everli w Polsce.