Kaufland rozwija asortyment marek własnych

30.06.2020

|

Sieci handlowe

Kaufland rozwija asortyment marek własnych

Kaufland jest jednym z najpopularniejszych supermarketów w Polsce. Klienci doceniają ten sklep przede wszystkim za dobre jakościowo produkty, w niskich cenach. Właśnie dlatego wielu z nich wybiera produkty z serii K-Favourites, przygotowanej specjalnie przez sieć. Co nowego pojawi się w asortymencie? Jakich zmian można się spodziewać? A co już teraz jest dostępne? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu!

100 produktów, a liczba ciągle rośnie…

Obecnie marka własna K-Favourites zawiera ponad 100 produktów z różnych kategorii. W Polsce zadebiutowała jesienią 2019 roku, a już dziś można śmiało powiedzieć, że zyskuje na popularności. K-Favourites powstało, aby stać się czymś pomiędzy sektorem premium, a economy. Dla Klientów oznacza to tyle, że będą mogli cieszyć się połączeniem wysokiej jakości produktów oraz przystępnych cen.

Najważniejsze zasady produkcji K-Favourites

Co ważne marka K-Favourites stale się powiększa, ponieważ asortyment jest dopasowywany do potrzeb wyrażanych przez klientów. Jak już wspomniano, obecnie w serii jest 100 produktów, jednak liczba ta zwiększa się z każdym miesiącem. Produkując asortyment K-Favourites, Kaufland stara się zastosować wszystkie niezbędne zabiegi, które pozwalają mu wyselekcjonować najlepsze propozycje. Skupiają się m.in. na czasie dojrzewania, miejscu i sposobie produkcji czy użyciu odpowiednich składników.

Dlaczego warto zainteresować się produktami K-Favourites?

Tym, co przyciąga Klientów, oprócz stosunku jakości i ceny, jest nowoczesne, nietuzinkowe wzornictwo opakowań. Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej, opisuje markę w takich słowach: „Oferując markę K-Favourites, czyli wyselekcjonowane produkty w przystępnych cenach, chcemy dać naszym klientom odrobinę przyjemności, jaka płynie z jedzenia. Wierzymy, że w szerokim asortymencie, który obejmuje m.in. sery, wędliny, praliny czy przekąski każdy znajdzie coś dla siebie i doceni wysoką jakość produktów, a co za tym idzie, ich niepowtarzalny smak.”.

Pełna oferta K-Favourites

Oferta marki K-Favourites przewidziana dla polskich Klientów, zawiera wiele różnych produktów, należących do bardzo odmiennych kategorii. Można znaleźć w niej m.in. francuskie salami, hiszpańskie tapas, włoską szynkę dojrzewającą, a także całą gamę serów pochodzących m.in. z Hiszpanii, Włoch czy Francji. Co poza tym? Produkty z czekolady, które posiadają certyfikat Fairtrade Cocoa oraz zielone oliwki.

A Ty? Wypróbowałeś już produkty K-Favourites?