Gang Słodziaków - co warto wiedzieć o akcji?

04.09.2019

|

Sieci handlowe

Gang Słodziaków - co warto wiedzieć o akcji?

Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów Słodziaków! Maskotki znowu są dostępne w sieci sklepów Biedronka. Zrób zakupy za odpowiednią kwotę i ciesz się naklejkami, które następnie możesz wymieniać na pluszaki. Do tegorocznej akcji dołączyły nowe Słodziaki. Przybliżamy szczegóły promocji i udzielamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

W jaki sposób można zdobyć Słodziaka?

Aby otrzymać wybranego przez siebie Słodziaka należy zebrać 60 naklejek, które są przyznawane za zakupy o minimalnej kwocie 40 zł. Można go również dostać za 40 naklejek, jednak wtedy należy dopłacić 19,99 zł. Jeśli nie masz wystarczającej liczby naklejek, a bardzo chcesz zdobyć maskotkę – możesz ją kupić za 49,99 zł. Natomiast, aby otrzymać Słodziaka Juniora potrzebujesz jedynie 40 naklejek.

Jakie produkty biorą udział w promocji?

Zebrane za zakupy naklejki możesz wymienić na książkę „Gang słodziaków” IV lub na maskotki. Wśród tegorocznej akcji znajdziesz takie Słodziaki, jak sarenka Hania, borsuk Bartek, nietoperz Nikodem, dzięcioł Dominik, pszczółka Pola, zajączek Zuzia, sówka Zosia, Lisek Lucuś oraz małe odpowiedniki dużych Słodziaków, czyli dzięciołek Dominik i nietoperz Nikoś.

W których sklepach można wymienić naklejki?

Swoje naklejki możesz wymienić w każdym sklepie Biedronka. Zapasy Słodziaków są uzupełniane na bieżąco, jednak sieć nie zawsze jest w stanie zapewnić 100 proc. dostępności. Jeśli zauważysz braki w danej placówce – zgłoś je kierownikowi, a być może już następnego dnia wypatrzony przez Ciebie Słodziak trafi do sklepu.

Czy można ubiegać się o dodatkowe naklejki?

Sieć Biedronka udostępnia taką możliwość przy zakupie owoców i warzyw. Za każdy produkt z tych kategorii dostaje się jedną naklejkę więcej. Taka sytuacja dotyczy również artykułów zakupionych przy użyciu karty „Moja Biedronka” oraz ze specjalnych promocji, o których informacja pojawia się wcześniej na stronie internetowej. Ponadto posiadają one specjalną etykietę cenową i znaczenie na półce.

Do kiedy będzie trwała akcja?

Naklejki będzie można wymieniać aż do 01.12.2019 r. W chwili obecnej sieć nie planuje przedłużania możliwości zdobywania Słodziaków. Nie przewiduje również jeszcze kolejnej edycji Gangu Słodziaków, aczkolwiek taka możliwość jak najbardziej jest brana pod uwagę i być może w następnym roku akcja ponownie powróci.