Dostawa zakupów z Biedronki już w 27 miastach

16.11.2020

|

Sieci handlowe

Dostawa zakupów z Biedronki już w 27 miastach

Jakiś czas temu sieć supermarketów Biedronka, ze względu na zmieniającą się sytuację w kraju, zdecydowała się na współpracę z marką Glovo. Owocem tych działań było wprowadzenie dostawy swoich produktów do domu klientów, w kilku miejscowościach. Już niebawem kolejne miasta będą mogły skorzystać z tego rozwiązania. Jakie zmiany szykuje dla nas sieć?

Nowa destynacja na mapie zakupów online w Biedronce

Bielsko-Biała, Tychy, Częstochowa, Włocławek, Grudziądz oraz Bytom to tylko część miast, które mogą cieszyć się możliwością dokonywania zakupów w Biedronce za pomocą Internetu, a dokładniej aplikacji Glovo. Obecnie korzystać z tej opcji może 26 miast, ale już niedługo będzie ich 27! Najnowszym punktem jest Bytom, gdzie usługa uruchomiona będzie 16 listopada. Zakupy w Biedronce poprzez aplikację Glovo są dostępne także w: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Olsztynie, Bydgoszczy, Toruniu, Płocku, Lublinie, Białymstoku, Gliwicach, Chorzowie, Sosnowcu, Zielonej Górze i w Rzeszowie.

Skąd pomysł na współpracę z Glovo?

Biedronka zdecydowała się na wprowadzenie usługi zamawiania zakupów online ze względu na bezpieczeństwo klientów. W dobie pandemii ważne jest, aby minimalizować czas spędzany w marketach i zachowywać dystans społeczny, dlatego sieć postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom konsumentów. Współpraca z Glovo pozwala zapewnić zamawiającym szybkie, bezdotykowe dostawy wszystkich produktów, również tych świeżych czy pochodzących z lodówek.

Zasady zakupów online w Biedronce

Zrobienie zakupów w Biedronce przez Internet jest bardzo proste. Wystarczy w aplikacji Glovo wybrać sklep, dodać zakupy do listy, zapłacić i czekać na dostawę! Co istotne, nie tylko asortyment, ale także ceny oraz promocje są takie same jak w sklepach. „Za kompletowanie zamówień odpowiadają pracownicy Biedronki, ponieważ mają doświadczenie w doborze odpowiednich produktów dla klientów. Klienci mogą wybierać spośród 2,3 tys. artykułów dostępnych w sklepach stacjonarnych sieci.” mówi Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny sieci Biedronka. Usługa dostępna jest przez cały tydzień, również w niedziele niehandlowe i w godzinach dla seniorów. Nie ma limitów wagowych dostawy, a przy zamówieniach powyżej 199 zł dostawa jest darmowa. Głównie zamówienia można składać w godzinach 10-22.30, ale w wybranych miastach już od 8:00. Najpopularniejszymi produktami kupowanymi przy użyciu aplikacji Glovo są: świeży filet z piersi kurczaka, świeży łosoś, pomidory malinowe oraz banany.