Czy sklepy Agata Meble są otwarte?

30.03.2021

|

Sieci handlowe

Czy sklepy Agata Meble są otwarte?

Od soboty 27 marca sklepy stacjonarne sieci salonów Agata pozostają tymczasowo zamknięte. Wiąże się to z twardym lockdownem obowiązującym w całej Polsce. Wiele osób nie chce jednak rezygnować z metamorfozy swojego domu, dlatego też salony Agata umożliwiają zakupy bez konieczności odwiedzenia placówki stacjonarnej.

Zrób zakupy przez telefon

Od soboty 27 marca Klienci salonów Agata będą mogli zrealizować zakupy mebli oraz dodatków do swoich domów w formie zdalnej, w wybrany przez siebie sposób. Mogą to zrobić telefonicznie, przez rozmowę wideo lub przez sklep internetowy.

Poznaj sklep internetowy Agata

Sklep internetowy marki agatameble.pl pozwala na znalezienie różnych produktów, które pozwolą całkowicie odmienić Twoje wnętrza. Korzystając z tej opcji zakupu online, konsumenci mogą skorzystać z odbioru osobistego lub z dostawy pod wskazany adres. Asortyment sklepu stanowią meble do aranżacji pokoju dziennego, sypialni, jadalni, kuchni, a także wyposażenie pokojów dziecięcych. Oprócz tego znajdziesz tam mnóstwo dodatków z kategorii takich jak: oświetlenie, dywany, dekoracje, akcesoria kuchenne/łazienkowe/jadalniane.

Zakupy z wideokonsultantem

Sklepy stacjonarne nie są obecnie dostępne dla klientów, ale jest możliwość skorzystania z ich oferty. Jak możesz to zrobić? Dzieje się to za sprawą wideo rozmów z konsultantami dostępnymi w salonie, którzy szybko i bez problemów zrealizują Twoje zakupy zdalnie. Podobnie zakupów dokonywać można także, podejmując rozmowę telefoniczną z konsultantami sieci Agata.

Odbierz swoje towary wprost z magazynu

Magazyny, w przeciwieństwie do salonów Agata, działają w normalnym trybie, dlatego nie ma żadnych przeciwwskazań, aby swoje zakupy odebrać na ich terenie. Wszystkie produkty zakupione przez zdalne formy można odebrać w normalnym trybie. Wszystkie magazyny czynne są w standardowych godzinach funkcjonowania salonów. „Podejmowane przez nas działania są odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów, którym w sytuacji zamknięcia obiektów handlowych, chcieliśmy umożliwić odbiór wcześniej dokonanych zakupów, a także zapewnić stały dostęp do oferty marki. Jednocześnie zwracamy szczególną uwagę na stosowanie się do zasad sanitarnych podczas odbioru zamówień. Po wejściu do magazynu Agata obowiązuje dezynfekcja rąk oraz zachowanie bezpiecznej odległości od innych osób. Zachęcamy też do płatności bezgotówkowych, kartą lub przelewem.” mówią przedstawiciele salonów Agata.

Marka Agata stale monitoruje rozwój pandemii w Polsce i robi wszystko aby konsumenci mogli korzystać z ich sklepów bez większych problemów.