Carrefour rozdaje karty podarunkowe do swoich galerii

14.10.2020

|

Sieci handlowe

Carrefour rozdaje karty podarunkowe do swoich galerii

Carrefour startuje z nową, jesienną akcją, której celem jest promowanie zakupów w placówkach zlokalizowanych w poszczególnych centrach handlowych, gdzie sklepy tej sieci mają swoje lokale. Wybieranie mniejszych sklepów, jest szczególnie ważne w okresie pandemii, kiedy zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa jest niezbędne, abyśmy wszyscy mogli cieszyć się zdrowiem i życiem.

Gdzie można spotkać się z akcją promocyjną Carrefour?

Akcja potrwa od 8 października do 7 listopada (w każdej galerii w innych dniach) i będzie odbywała się w 7 centrach handlowych: Galerii Grudziądzkiej, Galerii Śląskiej w Rybniku, Galerii Gryf w Szczecinie, Galerii AKS w Chorzowie, Galerii Zdrój w Jastrzębiu Zdroju, Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku oraz Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu.

Zasady promocji Carrefour

Czego można się spodziewać? Wszyscy odwiedzający, którzy zrobią zakupy za minimum 150 zł lub za 250 zł i zarejestrują paragon u hostessy, czekającej na nich na specjalnym stoisku, otrzymają odpowiednie karty. Będą one przedpłacone, a ich użycie będzie możliwe już przy kolejnych zakupach. Można połączyć kwoty z maksymalnie dwóch paragonów. Wydając 150 zł, otrzymasz kartę o wartości 30 zł, a wydając 250zł otrzymasz kartę zasiloną o 50 zł. Oprócz tego, w okresie trwania akcji czekać będą promocje w sklepach i lokalach gastronomicznych. Poza tym hipermarkety Carrefour również przygotują oferty rabatowe.

Najważniejsza jest dbałość o bezpieczeństwo

We wszystkich centrach handlowych i sklepach stawia się na dbałość o bezpieczeństwo klientów oraz pracowników. Właśnie dlatego zadbano o najwyższe standardy higieny, a sam kameralny charakter sklepów umieszczanych w galeriach, sprawia, że konsumenci znacznie chętniej je wybierają. Szczególnie zauważalne jest to w czasach pandemii kiedy to małe i średnie placówki są dla klientów synonimem bezpieczeństwa i możliwością zachowania się zgodnie z wytycznymi sanitarnymi.

Klienci też mogą działać w imię dobra nas wszystkich

Klienci, którzy odwiedzają sklepy Carrefour również powinni dbać zarówno o własne bezpieczeństwo, jak i o bezpieczeństwo innych osób, które również znajdują się w placówkach handlowych. Należy pamiętać o zasłanianiu nosa oraz ust, a także o częstej dezynfekcji dłoni. Wybieranie sklepów w galeriach handlowych również dla wielu konsumentów podyktowane jest właśnie dbałością o bezpieczeństwo, dlatego takie inicjatywy są bardzo wspierane przez gigantów pokroju Carrefoura.