Carrefour gotowy na sezon grillowy

06.05.2021

|

Sieci handlowe

Carrefour gotowy na sezon grillowy

Badania przeprowadzone przez KANTAR na zlecenie Carrefour mówią jasno – blisko 40% Polaków zamierza rozpocząć sezon grillowy w maju! Sieć jest już na to gotowa. W placówkach od końca kwietnia czeka pełne wyposażenie do grilla i mnóstwo produktów polecanych na grilla.

Grillowanie częścią polskiej tradycji

Polacy kochają grillować. To świetny sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu, spotkanie z bliskimi osobami i odprężenie się po ciężkim dniu czy tygodniu. Jako że obecnie nie możemy gromadzić się w dużych grupach, imprezy w większości są odwołane lub znacząco okrojone, Carrefour postanowił przygotować się na inaugurację sezonu grillowego. Wystarczy jedna wizyta w sklepie sieci, aby znaleźć wszystko, czego potrzebujesz. Dostępny jest zarówno szeroki asortyment produktów spożywczych, jak również pełna oferta niezbędnych artykułów non-food – sprzętu oraz akcesoriów.

Carrefour dba o wszystkich klientów!

Carrefour dba o wszystkich swoich klientów, dlatego zwraca uwagę na preferencje i trendy, które obecnie obowiązują. Dlatego w sieci sklepów idealne propozycje znają dla siebie fani mięs, którzy mogą wybierać wśród karkówek czy kiełbasek, a także osoby eko i wege. Sieć Carrefour przygotowała dla nich mnóstwo wegetariańskich produktów na grilla. Chcesz spróbować czegoś nowego? Z pewnością się nie zawiedziesz! Według przeprowadzonego badania już 39% Polaków grilluje warzywa i owoce, dlatego Carrefour przygotował szaszłyki z owoców i warzyw. Dostępne są także np. krewetki na grilla, pieczarki, łosoś czy pstrąg.

Akcesoria do grillowania w Carrefour

Co ważne, każdy powinien grillować tak, jak chce. Ilość technik samego pieczenia, jak i sposobów na przygotowanie jest ogromna, dlatego w Carrefour znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz, aby grillować komfortowo i w swoim stylu! W ofercie zalazło się wiele artykułów niespożywczych m.in. grille tradycyjne, gazowe, przenośne czy elektryczne. Co więcej dostać można także różnego rodzaju patelnie grillowe oraz bogaty asortyment akcesoriów.

Grillując dbaj o matkę naturę!

Nasze grillowanie może niestety zaszkodzić planecie, dlatego zastanówmy się jakie proekologiczne zasady można wprowadzić, abyśmy my spędzali wspaniale czas, a matka natura na tym nie ucierpiała. Jednym z pomysłów podsuwanych przez Carrefour jest to, żeby zamiast plastikowych naczyń wykorzystać naczynia jednorazowe z biodegradowalnych materiałów. W asortymencie Carrefour znajdują się m.in. naczynia z papieru, drewna, bambusa, trzciny cukrowej, liści palmowych, kukurydzy.