Biedronka wydłuża godziny otwarcia

12.10.2020

|

Sieci handlowe

Biedronka wydłuża godziny otwarcia

Sytuacja w kraju i na świecie zmienia się bardzo dynamicznie. Biedronka zdaje sobie sprawę, że ze względu na pandemię, stale konieczne jest wprowadzanie nowych zasad. Sieć zareagowała i tym razem, wdrażając nowe godziny otwarcia.

Akcja 24 wraca!

Sieć supermarketów Biedronka postanowiła powrócić do swojej słynnej Akcji 24, która na początku pandemii działała bardzo prężnie. Od najbliższego weekendu godziny otwarcia sklepów zostaną wydłużone. Wszystko to po to, aby zadbać o bezpieczeństwo wszystkich kupujących. 40 placówek w całej Polsce, będzie działało przez całą dobę, a około 650 sklepów będzie czynnych do 23:30.

Zasady otwarcia sklepów

Niepewność czasów, w których przyszło nam żyć daje się bardzo we znaki, dlatego wielu przedsiębiorców stara się zrobić wszystko, aby nieco ulżyć konsumentom w codzienności. Sieć Biedronka pragnie dostarczać klientom towary wysokiej jakości w dobrych cenach, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Już od najbliższego weekendu aż 2600 sklepów będzie działać co najmniej do 23:00, a z każdym tygodniem miejsc takich będzie przybywać. Po co sieć stosuje ten zabieg? Aby zminimalizować ilość klientów, którzy w jednym momencie odwiedzają sklep. „Jako lider rynku czujemy się odpowiedzialni za promowanie dobrych rozwiązań. Akcja 24 umożliwia zakupy niezbędnych produktów w całej Polsce w bezpiecznych warunkach. Klienci docenili to rozwiązanie za pierwszym razem, wierzymy, że teraz będzie tak samo.” – mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny sieci Biedronka.

Biedronka dba o pracowników i klientów

Należy dodać, że Biedronka dba o bezpieczeństwo odwiedzających ją klientów na wiele sposobów. Przygotowała specjalne osłony kas, taśmy wyznaczające dystans w kolejkach, a także żele dezynfekujące i rękawiczki, które są ogólnodostępne. Oprócz tego podjęła współpracę z Glovo, czyli firmą dostarczającą zakupy online. Dzięki tej kooperacji mieszkańcy 21 miast w Polsce, mogą zamówić swoje ulubione produkty pod same drzwi. Do tej pory pracownicy sieci otrzymali 3 miliony maseczek jednorazowych oraz 190000 wielorazowego użytku.

Nie zapominajmy o bezpieczeństwie!

Należy pamiętać, że nie tylko w gestii pracowników i zarządców sieci należy dbanie o wspólne bezpieczeństwo. Również klienci powinni zadbać o to, aby dezynfekować ręce oraz zasłaniać usta i nos. Te proste zabiegi mogą sprawić, że wszystkim będzie żyło się lepiej. Warto wziąć przykład z Biedronki i zadbać o całe społeczeństwo.