Auchan rozwija sklep internetowy

26.02.2021

|

Sieci handlowe

Auchan rozwija sklep internetowy

Auchan Retail Polska coraz lepiej radzi sobie z łączeniem działań stacjonarnych z zakupami online. Od 15 lutego 2021 roku można spodziewać się rozszerzenia usług dostawy produktów zamówionych przez Internet. Chodzi o umożliwienie płatności online i dostawy do domu. Tym razem wprowadzone zostaną we Wrocławiu.

Nowa usługa w Auchan

Usługa click&collect w Auchan działa od lipca 2020 roku w 6 miastach Polski – Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu i Łodzi. Tym razem postanowiono rozwinąć usługę we Wrocławiu poprzez prowadzenie płatności online i dostaw do domu. „Wprowadzona w ubiegłym roku usługa click&collect została bardzo dobrze przyjęta przez naszych klientów, którzy docenili ogromny wybór produktów, na poziomie oferty sklepu stacjonarnego, a także możliwość dokonania sprawnych, szybkich i bezpiecznych zakupów, co nabrało szczególnego znaczenia w obliczu pandemii. Taka forma zakupów przypadła także do gustu osobom lubiącym łączyć zakupy stacjonarne i online. Przewidujemy dalszy wzrost zainteresowania usługami tego typu dlatego stale inwestujemy w rozwiązania e-commerce i rozszerzamy nasze usługi.” komentuje Małgorzata Piekarska, Dyrektor Marki, Klienta, Data, Digital, SI i Projektów Auchan Retail Polska.

Asortyment Auchan

Asortyment Auchan dostępny dla klientów obejmuje ponad 8000 artykułów, w tym produkty świeże, także te na wagę, owoce i warzywa, mięsa i wędliny, mrożonki, kosmetyki, wody i napoje, produkty spożywcze suche, artykuły dla dzieci oraz żywność dla zwierząt. Produkty zamówione na stronie Auchan dostarczane będą przez sieć specjalistycznymi samochodami wyposażonymi w 3 strefy temperaturowe. Dostawy we Wrocławiu będą realizowane w całym mieście, między 8 a 22, przez 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Oczywiście Klienci nadal będą mogli odbierać artykuły zamówione w opcji click&collect. Do akcji dołączają jednak cztery nowe sklepy Auchan: Wrocław Korona, Wrocław Hubska, Wrocław Ustronie oraz Wrocław Zwycięska. Dużym udogodnieniem dla osób składających zamówienie na stronie Auchan będzie niedostępna wcześniej opcja płatności online.

Nowe punkty odbioru nie tylko we Wrocławiu

Nie tylko Wrocław zyska nowe punkty odbioru zamówień click&collect. Zostaną one uruchomione także w 4 sklepach w Krakowie, w 11 sklepach w Katowicach i aglomeracji katowickiej, w 5 sklepach w Trójmieście oraz po 3 sklepach w Poznaniu i w Łodzi. Klienci w tych miastach składając zamówienie w sklepie internetowym Auchan będą mogli również dokonać płatności online.