Wakacyjne propozycje w Lidlu

2019-07-08

|

Gazetki promocyjne

Wakacyjne propozycje w Lidlu

W tym tygodniu Lidl przede wszystkim zaprasza swoich klientów po amerykańskie produkty w promocyjnych cenach. Różne rodzaje lodów w stylu amerykańskim o pojemności 500 ml można kupić już za 7,99 zł, natomiast syrop klonowy dostępny jest w cenie 14,99 zł. Ciekawym produktem okazuje się również Shake mleczny, który sieć oferuje za jedyne 1,99 zł.

Coś do sypialni

Od poniedziałku Lidl proponuje także różnorodne produkty nocne w atrakcyjnych cenach. Body dziecięce z bawełny, ręczniki z kapturem oraz pajacyki to tylko niektóre artykuły, po które warto wybrać się do tego sklepu. Ponadto hitem cenowym są dwustronne pościele ze wzorami skierowanymi szczególnie do dzieci. Sześć wzorów pościeli z biobawełny dostępnych jest w cenie 34,99 zł za jeden zestaw, a pościel z bawełny klienci mogą wybierać spośród 3 wzorów za 39,99 zł.

Od czwartku natomiast sieć przygotowała dwustronny komplet pościeli, wśród którego znajduje się kołdra oraz poduszka lub dwie poduszki w zależności od zestawu. Są to produkty przeznaczone również dla alergików i występują w czterech wersjach kolorystycznych. Cena zestawów waha się pomiędzy 79 a 119 zł.

Coś do kuchni

Nowa gazetka Lidla zachęca również do zakupu produktów kuchennych, wśród których można samodzielnie skompletować własne zestawy. W niskich cenach są naczynia z porcelany, ponieważ talerz z tej ceramiki można kupić za 9,99 zł, natomiast miskę za 17,99 zł. Produkty idealnie będą się nadawały podczas wakacyjnych przyjęć urządzanych w ogrodzie.

Coś do ogrodu

W trakcie takich imprez pomocne mogą się okazać również parasole przeciwsłoneczne, które Lidl w tym tygodniu oferuje w cenie 69,90 zł. Dostępne są trzy wzory kojarzące się z latem, a do zestawu dołączany jest stojak. Produktami skierowanymi do dzieci są natomiast liczne zabawki, które także przedstawione są w nowej gazetce Lidla. Atrakcyjną propozycją do zabawy w ogrodzie okazuje się duża wyrzutnia TK-6, dwie wyrzutnie TK-3 lub zestaw 100 miękkich rzutek w cenie 29,99 zł.

Coś na prezent

Wakacje to również sezon weselny, dlatego produkty idealne na prezent ślubny także znajdują się w nowej gazetce Lidla. Najtańszy zestaw polskiej porcelany kosztuje jedynie 69 zł. Znajduje się w nim 6 spodków i 6 filiżanek, co z pewnością ucieszy nie jedną Młodą Parę.