Kołdry - gazetki

Treść dla osób pełnoletnich
Carrefour: Nowe okazje
NOWA!
product preview arrow
09.07 - 20.07
Strona
1
no alt added

kołdry - ciekawostki o produkcie

Kołdra stanowi niezbędny produkt dla każdego człowieka podczas snu. Służy do okrywania ciała, dzięki czemu zapewnia ciepło. Jest miękka i przyjemna w dotyku, co zwiększa wygodę śpiącej osoby. Najczęściej pokrywana jest takimi tkaninami, jak bawełna, polar czy polycotton. Jej wypełnienie może być silikonowe, poliestrowe, pierze, z wełny owczej bądź z puchu. Kołdry charakteryzują się różnymi rozmiarami i grubością. Na rynku znajdziesz te produkty zarówno w wersji jednoosobowej, jak i dwuosobowej. Sprawdź, w którym sklepie kupisz aktualnie kołdrę w promocyjnej cenie!

Nieprzerwanie przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu produktów w super cenach. Najczęściej kołdry znajduje się w gazetkach sieci Jysk. Jeśli chcesz dowiedzieć się o kolejnych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten produkt, kliknij tutaj.

Najważniejsze informacje o kołdrach

W sezonie jesienno-zimowym ciepła kołdra to niezbędny element komfortowego posłania. Dawniej takie okrycia wypełniano puchem i piórami ptactwa domowego. Choć obecnie ten materiał nadal jest stosowany w produkcji kołder, popularniejsze są wsady z tworzyw sztucznych - przyjazne dla alergików. Różne rodzaje kołder w promocji można znaleźć w wielu centrach handlowych.

Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić kołdrę w promocjiskorzystaj z gazetek handlowych, aby znaleźć miejsca, w których nabędziesz takie okrycie w korzystnej cenie.

W sprzedaży dostępne są kołdry wypełnione materiałami:

  • syntetycznymi, tj. cząstki silikonowe albo poliestrowe,
  • naturalnymi: puchem, pierzem lub owczą wełną.

Pikowana powierzchnia okrycia sprawia, że jego wypełnienie jest równomiernie rozłożone i nie przesuwa się. Poszewkę kołdry wytwarza się zazwyczaj z bawełny, polaru albo polycottonu - wytrzymałej tkaniny stosowanej do produkcji pościeli.

Chcesz kupić kołdrę w promocji? Gazetkowo to idealne narzędzie do wyszukiwania takich okazji zakupowych.

Najpopularniejsze zastosowania kołder w domu

W okresie jesieni i zimy ciepła kołdra umożliwia komfortowy odpoczynek i sen. Jeśli zamierzasz nabyć takie okrycie w marketach, gdzie promocje na kołdry są bardzo częste, zwróć uwagę na produkty dla alergików, nawet jeśli nie zmagasz się z uczuleniami. Tego typu okrycia mają wiele zalet - przede wszystkim są higieniczne i łatwe w utrzymaniu.

Kołdry wypełnione puchem albo pierzem są ciepłe, ale wymagają uważnego postępowania podczas ich prania. Takich okryć nie można czyścić przy pomocy wysokiej temperatury i silnych detergentów, a także wirować. Nie nadają się również do suszarek bębnowych.

W sieciach handlowych z łatwością znajdziesz różne rodzaje kołder. Gdzie w promocji kupić je najtaniej?

Gdzie kupić kołdrę w promocji?

Biedronka w promocji na kołdry proponuje pikowane okrycia przyjazne dla alergików. Podobną ofertę znajdziesz w marketach Lidl, a sieć handlowa Jysk obniża ceny wybranych kołder z wypełnieniem puchowym lub silikonowym nawet do 75 procent.

Jeśli poszukujesz innych promocji na kołdry, Gazetkowo pomoże Ci znaleźć miejsca, w których trwają takie akcje sprzedażowe.