Tydzień europejski w Aldi

20.09.2019

|

Gazetki promocyjne

Tydzień europejski w Aldi

Atrakcyjne promocje przygotowywane przez sieć Aldi pojawiają się nawet co kilka dni! W nadchodzącym tygodniu w sklepach dostępne będą produkty pochodzące z różnych krajów Europy. Od 23 września Aldi zaprasza na tydzień europejski, który potrwa aż przez siedem dni. Podczas jego obowiązywania pojawi się dużo artykułów spożywczych z wielu państw.

Niemcy, Belgia, Francja

Przenieś się na zachód Europy i spróbuj niesamowitych smaków produktów pochodzących z trzech państw znajdujących się na mapie po lewej stronie Polski. Wybierając się w kulinarną podróż najpierw skosztuj artykułów prosto z Niemiec. Złote misie Haribo, pierniczki norymberskie oraz ciastka korzenne to absolutny hit. Z pewnością musisz skosztować tych produktów. Atrakcyjna cena dotyczy również nektaru – zapłacisz za niego jedyne 5,99 zł. Kolejny kraj warty uwagi to Belgia. Aldi proponuje mieszankę pralin belgijskich w cenie 19,99 zł za 250 gramów. Ostatnim punktem podczas tej wycieczki jest Francja. W sklepach znajdziesz pasztety francuskie oraz tartaletki cytrynowe, a także malinowe.

Włochy, Wielka Brytania, Szwajcaria

To trzy różniące się od siebie państwa, ale jest jedna rzecz, która je łączy – smaczne produkty. Już od poniedziałku będziesz mógł spróbować ich dzięki ofercie sieci Aldi. W sklepach znajdziesz włoską pizzę za jedyne 5,99 zł. Ponadto dostępne będą kruche ciasteczka oraz włoskie ciastka. Prosto z Wielkiej Brytanii do sieci trafiły cheddar brytyjski i herbata Twinings. Interesującym artykułem charakterystycznym dla Szwajcarii są czekoladki Toblerone. Ich koszt w Aldi to jedyne 4,80 zł.

Polska, Grecja, Bułgaria

Wymienione kraje są niezwykle barwne, a ich kuchnia jest bardzo smaczna. Aldi w swojej ofercie, która rozpocznie się w poniedziałek proponuje miód z polskich pasiek w cenie 7,90 zł za 470 gramów. W sklepach będą dostępne również oryginalne chałwy greckie – ich koszt to 6,99 zł za 250 gramów. Z kolei produktem charakterystycznym dla Bułgarii jest ser owczy. Jego cena będzie wynosiła 5,99 zł za 200 gramów.

Czeskie smaki w Aldi

W najbliższym tygodniu w sklepach będzie dostępnych wiele produktów pochodzenia czeskiego. W atrakcyjnej cenie na półkach znajdą się knedliki czeskie, parzenica oraz czeski ser panierowany. Klienci zakupią również czekoladę studencką w dobrej cenie – 6,99 zł za 180 gramów. Natomiast koszt jogurtu owocowego wynosi 1,99 zł za 180 gramów.

)