Strona główna >Blog >Gazetki promocyjne >Okazje cenowe w sieci Dino

Okazje cenowe w sieci Dino

Sieć sklepów Dino oferuje swoim klientom wiele różnorodnych produktów w atrakcyjnych cenach. W najnowszej gazetce promocyjnej można znaleźć mnóstwo ofert zatytułowanych „kupujesz – zyskujesz!”. Polegają one na tym, że przy zakupie większej ilości produktu jego cena znacznie spada. Dzięki temu zdecydowanie opłaca się zrobić duże zakupy w sklepach Dino. Atrakcyjną ofertę stanowią również produkty, przy których w gazetce znalazł się duży napis „HIT!”.

Kupujesz – zyskujesz!

Ofercie „kupujesz – zyskujesz!” podlega wiele artykułów z różnych kategorii, które można znaleźć w sklepach Dino. Pierwszym przecenionym w taki sposób produktem w gazetce promocyjnej jest napój Lipton, którego koszt przy zakupie dwóch sztuk to jedyne 2,85 zł. Jako drugi w promocji znalazł się serek Serduszko waniliowy w cenie 0,99 zł. Następną atrakcyjną ofertę w tym zakresie stanowią lody Gulliver, których cena wynosi 2,00 zł za sztukę przy zakupie dwóch. Za napój izotoniczny 4move w tym tygodniu zapłacimy 1,50 zł, natomiast za herbatę TET 9,50 zł.

Promocji podlegają także produkty skierowane dla dzieci. Koszt kaszki mleczno-ryżowej to 6,80 zł, a herbatników BeBe – jedyne 0,30 zł, ale kupimy je w takiej cenie wyłącznie przy zakupie aż pięciu sztuk. Produktem, po który warto się wybrać do sklepu Dino w tym tygodniu jest również ketchup Kotlin, ponieważ przy zakupie dwóch sztuk cena spada aż o 25 proc. Jeszcze większa przecena dotyczy popcornu do mikrofalówki, którego koszt obniżono o 28 proc. W promocji „kupujesz-zyskujesz!” znalazła się także karma dla kota Suri Cat, której cena przy zakupie dwóch sztuk wynosi 1,49 zł.

HIT! okazje w sklepach Dino

Warto wybrać się do sklepów Dino również po produkty oznaczone napisem „HIT!. Są one znacznie przecenione i jeśli planowaliśmy je kupić to teraz jest na to idealny moment. Wśród takich artykułów znajduje się papryka czerwona, która została przeceniona aż o 4 zł. Jaja świeże uległy przecenie – 20 proc., natomiast petitki Lubisie jeszcze większej, bo aż – 23 proc. Dobrą ofertę cenową stanowi również makaron krajanka z jaj przepiórczych, który aktualnie kupimy w sklepach Dino w cenie 2,49 zł.

Kategorie

Ostatnie wpisy

    Może cię zainteresować