Nowa gazetka Stokrotki

2018-12-28

|

Gazetki promocyjne

Nowa gazetka Stokrotki

Sylwestrowa noc – to motyw przewodni nowej gazetki sieci Stokrotka. Znajdziemy w niej produkty niezbędne podczas sylwestrowej zabawy oraz artykuły spożywcze, z których szybko przygotujemy smaczne przekąski dla rodziny lub gości. Jakie dokładnie promocje znajdziemy w nowej gazetce i na co zwrócić uwagę? Sprawdziliśmy!

Na sylwestrowym stole nie może zabraknąć kieliszków – w nowej ofercie Stokrotki znajdziemy zarówno kieliszki do wina, jak i tzw. szampanówki. Za komplet tych pierwszych zapłacimy 16,99 złotych, z kolei kieliszki do szampana są o złotówkę tańsze.

Najmłodsi z pewnością ucieszą się z butelki Piccolo, która w promocji kosztuje tylko 7,99 zł. W ofercie znajdziemy też kilka innych sylwestrowych gadżetów, m.in. czapeczki holograficzne (1,49 zł), serpentyny (4,99 zł), baloniki (5,49 zł), maski (2,49 zł) czy zimne ognie (1,19 zł). Słowem – wszystko co przyda się dzieciom podczas zabawy.

Dla dorosłych, sklep proponuje szeroki wybór fajerwerków. Za zestaw rakiet Pyromania zapłacimy 79,99 zł, z kolei ognie rzymskie Roman Candle kosztują 7,99 zł. Za zestaw rakiet Super Gun zapłacimy niecałe 50 złotych. Bateria – fajerwerki klubowe kosztują w promocji 89,99 zł. W ofercie znajdziemy też petardy lontowe Black Demon czy zestaw pirotechniczny Cosmos.

Stokrotka oferuje też wiele produktów spożywczych, z których sami zrobimy apetyczne przekąski na imprezę. Klasyczne kabanosy drobiowe kosztują 1,99 za 100 g, a ser Brie lub Camembert firmy NaTurek - tylko 3,59 zł. Za ćwiartkę wędzoną z kurczaka zapłacimy tylko 79 groszy. Mix sałat ciętych kupimy już za 2,99 zł, a ser gouda z Myszkowa tylko 1,59 zł.

Jest też coś dla fanów owoców morza. Krewetki koktajlowe Family Fish kosztują tylko 9,99 zł. By starczyło nam sił do rana, Stokrotka proponuje napój energetyczny w nowej, niższej cenie. Za puszkę Red Bulla zapłacimy 3,99 zł.

W nowych cenach dostaniemy też artykuły higieniczne. Papier toaletowy firmy Regina dostaniemy za 11,99 zł, a ręczniki papierowe firmy Foxy zapłacimy 11,99 zł.

W promocji dostaniemy też maszynki do golenia razem z wkładami, pastę do zębów Elmex, chusteczki do higieny intymnej i lakier do włosów firmy Wella. Proszek do prania firmy E, który przeznaczony jest do czyszczenia różnego rodzaju tkanin kosztuje 19,99 zł. Ceny wybranych kosmetyków polskiej firmy Joanna, zostały obniżone o 20 procent. W dobrej cenie dostaniemy m.in. żele do stylizacji włosów, panki i gumę.