Limitowana kolekcja od Loft37 w Biedronce

07.04.2019

|

Gazetki promocyjne

Limitowana kolekcja od Loft37 w Biedronce

Niespełna trzy lata po pierwszym wspólnym projekcie, Biedronka oraz Loft37 ponownie przygotowały wspólną propozycję dla klientów największej sieci dyskontów w Polsce. Tym razem do gazetki promocyjnej trafiły baleriny, oxfordki oraz lordsy, czyli obuwnicze propozycje zarówno dla osób śledzących najnowsze trendy, jak i tych, które cenią bardziej klasyczne rozwiązania.

Poprzez nawiązywanie współpracy ze znanymi projektantami, Biedronka chce łączyć ekskluzywność z charakterystycznymi dla sieci atrakcyjnymi cenami. Przykładem takiej kooperacji z przeszłości jest chociażby kolekcja pościeli Mariusza Przybylskiego, która była w ofercie pod koniec 2019 roku. Z pewnością nie jest to też ostatnie tego typu przedsięwzięcie, bo ponad wszelką wątpliwość jest to prawdziwa gratka dla wielu klientów sklepu.

Co znajdziemy w kolekcji Loft37 dla Biedronki?

Loft37 przygotował dla klientek Biedronki kilka propozycji. Najdroższa z nich to Oxfordy skórzane w cenie 99,90 zł za parę. O 20 zł tańsze są skórzane mokasyny, a za 59,90 zł możemy kupić baleriny skórzane. Do butów można dokupić także akcesoria w cenie 14,99 zł za opakowanie. Są to skarpetki stopki (3-pak), brelok z pomponem lub w kształcie serca lub wymienne wstążki pasujące do balerin i oxfordów w 2-paku.

alt

Buty są dostępne w szerokiej palecie rozmiarów - od 36 do 41 i w trzech wariantach kolorystycznych: pudrowy róż, szary oraz czarny. Do przygotowania kolekcji została wykorzystana wysokiej jakości skóra zamszowa lub licowa. Warto się spieszyć, bo chociaż gazetka z butami Loft37 obowiązuje do 22 kwietnia, to promocja może zakończyć się wcześniej, gdy zapasy ulegną wyczerpaniu.

Czym jest Loft37?

Loft37 to marka stworzona w 2010 roku przez polskie projektantki mody - Joannę Trepkę oraz Paulinę Kalińską. Firma stawia przede wszystkim na obuwie, ale w jej ofercie znaleźć można także torby oraz różnego typu dodatki i akcesoria. Oprócz butów gotowych, klienci mogą zamówić także obuwie personalizowane, które powstaje na bazie indywidualnych wytycznych zamawiającego.

)