Pościel od projektanta w Biedronce

2018-12-17

|

Zakupy

Pościel od projektanta w Biedronce

Od 26 listopada 2018 roku w sklepach sieci Biedronka pojawią się komplety pościeli, których wzory zostały zaprojektowane przez uznanego polskiego projektanta mody – Mariusza Przybylskiego. Kolekcja pod nazwą „Urban Jungle” jest inspirowana światem roślinnym oraz wzorami geometrycznymi i doskonale wpisuje się w aktualnie obowiązujące trendy.

Klienci Biedronki otrzymają uniwersalny produkt, który ma spełnić oczekiwania zarówno osób młodszych, jak i starszych. Komplety pościeli zostały przygotowane w oparciu o autorski pomysł Mariusza Przybylskiego, który połączył egzotyczne rośliny wraz z motywami geometrycznymi i umieścił je na poszewkach na poduszki i kołdry.

Szeroka gama kolorystyczna pozwoli trafić w indywidualne gusta szerokiego grona odbiorców. Do wyboru będą odcienie wielu kolorów - niebieskiego, żółtego, fuksji, zielonego, a także czerni i bieli. Każdy zestaw zawiera dwie poszewki na poduszki oraz jedną na kołdrę. Uwzględniając różne rozmiary kołder, na klientów czekają dwa warianty rozmiarowe – 160x200 cm oraz 220x200 cm.

Pościel będzie można zakupić w atrakcyjnej cenie – 89,90 zł lub 99 zł. Stosunkowo niska cena i ciekawe wzory idą w parze z wysoką jakością materiałów użytych do produkcji. Do szycia została wybrana bawełna satynowa, a certyfikat Oeko-Tex potwierdza jej bezpieczeństwo. Sprawia to, że pościel z Biedronki staje się bardzo ciekawą propozycją dla osób, które już teraz zaczynają kompletować świąteczne prezenty dla bliskich.

Pełna oferta promocyjna jest dostępna w gazetce Biedronki, a oprócz pościeli można w niej znaleźć także szereg innych propozycji na świąteczne prezenty w atrakcyjnych cenach. 

Mariusz Przybylski, który dotychczas był kojarzony głównie z luksusową odzieżą, oferowaną m.in. we własnym butiku w warszawskiej Galerii Mokotów jest kolejnym projektantem, który zdecydował się na podjęcie współpracy z Biedronką. Wcześniej w sklepach tej sieci można było zakupić chociażby pościel autorstwa Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lacha (Bohoboco) czy galanterii stworzonej przez Macieja Zienia.