Co nowego w gazetce Biedronki?

12.08.2019

|

Gazetki promocyjne

Co nowego w gazetce Biedronki?

Każdego tygodnia w gazetce promocyjnej Biedronki pojawia się wiele atrakcyjnych ofert. Wszystkie zachęcają do zakupu wysoką jakością prezentowanych produktów połączoną ze stosunkowo niską ceną. Aktualnie sieć również proponuje swoim klientom skorzystanie z licznych przecen dotyczących różnorodnych artykułów.

Bądź zdrowszy z produktami Biedronki

Sieć oferuje konsumentom wiele różnych artykułów zgodnych z ich potrzebami i zachciankami. Nie zapomina jednak o osobach pragnących odżywiać się zdrowo, dlatego w tym tygodniu przygotowała specjalne promocje na produkty, które pomogą zmienić kuchnię każdego Polaka w zdrowe nawyki. Taniej można kupić marchewkę, ponieważ jej aktualny koszt to tylko 4,99 zł za opakowanie 700 gramów. Jest to idealna propozycja dodatku do wielu dań, a także przekąska pomiędzy posiłkami. Na stałe w ofercie Biedronki znalazły się ziemniaki, które można kupić również w takiej samej cenie. O 25 proc. przeceniony został banan. Dla osób ceniących egzotyczne smaki polecamy kiwi i awokado. Koszt owoców to tylko 9,99 zł.

Spróbuj wegańskich smaków

Dostosowując się do potrzeb swoich klientów Biedronka w ofercie przygotowała także artykuły przeznaczone specjalnie dla wegan. W gazetce promocyjnej znalazł się pasztet Natura Food, który można kupić w supercenie 3,99 zł. Koszt kiełbasek wegańskich to jedynie 6,99 zł, natomiast największa przecena dotyczy tofu. Uległo ono aż 36 proc. przecenie, dzięki czemu aktualnie zapłacimy za nie 2,49 zł.

Przygotuj grilla z ekologicznymi artykułami

Biedronka przez cały sezon letni proponuje swoim klientom zakup produktów spożywczych przeznaczonych na grilla w atrakcyjnych cenach. W tym tygodniu sieć oferuje również wiele artykułów przyjaznych środowisku, dzięki czemu nie będziesz musiał obawiać się o zużywanie plastiku podczas garden party. Wypróbuj jednorazowe kubki, talerzyki, słomki oraz sztućce i nie przejmuj się, że zanieczyszczasz planetę. W najnowszej gazetce Biedronki znajdziesz kubki biodegradowalne za 5,99 zł oraz kubki papierowe za 4,99 zł. Sieć przygotowała także zestaw piknikowy, w skład którego wchodzą talerze, widelce i noże. Jego cena wynosi 5,99 zł.