Atrakcyjne promocje na 24 urodziny Netto

06.09.2019

|

Gazetki promocyjne

Atrakcyjne promocje na 24 urodziny Netto

Obecna gazetka sieci Netto trwa tylko do dnia jutrzejszego. Sklepy zapewniają jednak swoich klientów, że nie muszą się martwić o brak nowych promocji. Już od poniedziałku 9 września dostępna będzie kolejna oferta, w której przewidziano wiele atrakcyjnych produktów w niskich cenach. Moc szalonych przecen związana jest z 24 urodzinami sieci. Poznaj je już dzisiaj!

Owocowy zawrót głowy

Sieć Netto stara się dopasowywać swoją ofertę do wszystkich klientów. Dba o ich zdrowie i dobre samopoczucie, dlatego w najnowszej gazetce sklepów znajduje się wiele owoców i warzyw w atrakcyjnych cenach. Promocje szczególnie dotyczą pierwszej kategorii produktów. W przyszłym tygodniu będzie można kupić brzoskwinie w cenie 2,99 zł za kilogram, co oznacza 50 proc. zniżkę. Netto przygotowało również ofertę dotyczą egzotycznych owoców, takich jak pomelo, kokos oraz figi. Pierwszy produkt to koszt jedynie 6,99 zł za kilogram, cena drugiego wynosi 2,99 zł za sztukę, natomiast za figi zapłacimy 1,39 zł również za sztukę.

Najwyższa jakość mięsa w dobrej cenie

Sieć kieruje swoje produkty do wszystkich ludzi, dlatego nie ogranicza się na nowoczesne poglądy związane z wegetarianizmem. W najnowszej ofercie Netto znajduje się wiele rodzajów mięsa w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu w szybki i tani sposób można przyrządzić niedzielny obiad. Od poniedziałku w sklepach będą dostępne medaliony z polędwicy indyka w cenie 10,49 zł za 380 gramów. Mięso mielone z szynki wieprzowej to koszt 6,99 zł za 500 gramów. Natomiast filet z piersi indyka klienci otrzymają za jedyne 18,29 zł za 800 gramów. Atrakcyjna przecena dotyczy także gulaszu wołowego, ponieważ za 400 gramów sieć ogłosiła cenę 9,99 zł.

Chwila słodkości

Dla prawdziwych smakoszy sieć przygotowała specjalna ofertę, w której znajdują się różnorodne słodycze. Od poniedziałku w Netto będą dostępne nowe smaki Ptasiego Mleczka w niskiej cenie – 9,99 zł za opakowanie zawierające 380 gramów. Kolejnym przecenionym produktem są czekolady marki Wawel – za trzy sztuki o pojemności 100 gramów zapłacimy jedynie 6,99 zł. Dla miłośników pierników polecamy te produkty, ponieważ ich cena została obniżona o 3 zł. Aktualnie wynosi 9,99 zł. Promocja dotyczy także smakołyku, jakim jest Raffaello – sieć oferuje je w cenie 8,99 zł za 150 gramów.