Strona główna >Blog >Dom i wnętrze >Cichy odkurzacz bezprzewodowy - TOP 5 modeli, które warto mieć na uwadze

Cichy odkurzacz bezprzewodowy - TOP 5 modeli, które warto mieć na uwadze

Przez wiele lat odkurzanie kojarzyło się z głośnym szumem i nieprzyjemnym hałasem. W takich warunkach ciężko skupić się na pracy, uśpić dziecko lub zwyczajnie się zrelaksować. Obecnie, w świecie pełnym głośnych dźwięków posiadanie cichego, ergonomicznego sprzętu jest niezwykle pożądane przez użytkowników. Jakie ciche odkurzacze bezprzewodowe będą najlepsze? Dlaczego warto je mieć i na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Dlaczego warto kupić odkurzacz bezprzewodowy?

Utrzymanie domu lub mieszkania w czystości jest niezwykle istotne dla komfortu i zdrowia psychicznego mieszkańców. Modna aranżacja mieszkania, ciekawe dodatki i wygodne meble to tylko połowa sukcesu - niezbędny jest jeszcze użyteczny system sprzątania, który najbardziej nam się sprawdzi. W tym celu warto zakupić mocny odkurzacz bezprzewodowy**, który pozwoli na skuteczne oczyszczenie powierzchni mieszkania. 

Cichy odkurzacz bezprzewodowy posiada wiele cech, które zwracają uwagę klientów. W przeciwieństwie do klasycznego modelu odkurzacza, ten konkretny nie posiada przewodu elektrycznego. Dzięki temu podczas sprzątania kabel nie ogranicza naszych ruchów, nie plącze się, a także nie pojawia się ryzyko jego uszkodzenia. Taki odkurzacz posiada także pojemny zbiornik na kurz. 

Odkurzacz bez przewodu jest dużo poręczniejszy w użyciu. Możemy przenieść go tam, gdzie chcemy, nie sugerując się obecnością kontaktu. Do wyboru mamy odkurzacze mobilne, które same się poruszają, a także pionowe odkurzacze bezprzewodowe. Są to modele nowoczesne, często wyposażone dodatkowe funkcje, takie jak łączenie z siecią Wi-Fi, funkcja mycia podłóg czy praktyczny wyświetlacz. Odkurzacze pionowe łatwo przechowywać, mają wydłużony czas pracy, są przyjazne alergikom oraz pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Dzięki temu, że wiele modeli odkurzaczy bezprzewodowych zamiast worka posiada zbiornik, nie musisz stale dokupywać klasycznych worków na kurz. 

Jak utrzymać porządek i czystość w swoim domu? Wybierz najlepszy odkurzacz bezprzewodowy, który sprawi, że pokochasz sprzątanie! Sprawdź także, jakie inne akcesoria i sprzęty ułatwiające sprzątanie mogą Ci się przydać podczas porządków.

Cichy odkurzacz bezprzewodowy - mocne i ciche odkurzacze, na które warto zwrócić uwagę

Na rynku dostępna jest szeroka gama mocnych i cichych odkurzaczy bezprzewodowych. Na jakie modele zwrócić przede wszystkim uwagę? Poszukując najlepszego modelu bezprzewodowego odkurzacza, skup się na takich parametrach jak: cena, marka, pojemność zbiornika, poziom hałasu oraz maksymalny czas pracy. Są to takie cechy sprzętu, które nawet niedoświadczonej osobie pozwolą na wybór praktycznego modelu. 

Warto wybierać znane marki, które specjalizują się w produkcji sprzętów dla gospodarstwa domowego. Będą to takie firmy jak Electrolux, Samsung, Tefal, Dyson czy Philips. Cichy odkurzacz bezprzewodowy marki Amica czy Łucznik z pewnością także okaże się skuteczny. Tanie odkurzacze bezprzewodowe znanych marek znajdziesz przeglądając gazetki promocyjne, które zawierają najlepsze oferty. Sprawdź najlepsze promocje w sklepach takich jak Media Markt oraz Media Expert, które w swojej ofercie posiadają naprawdę szeroki wybór tego typu sprzętu sprzątającego. 

Zwróć uwagę także na to, czy wybrany przez Ciebie model odkurzacza posiada możliwość sprzątania na mokro. Jest to dodatkowa funkcja, która pozwoli Ci na zachowanie czystych, lśniących podłóg. Nie każdej osobie taka funkcja jest koniecznie potrzebna - wszystko zależy od tego, czy nasza przestrzeń wypełniona jest odkrytym parkietem, czy też dywanami i wykładzinami. W drugim przypadku sprawdzi się odkurzacz piorący. 

Cichy odkurzacz bezprzewodowy umili życie Tobie i Twoim bliskim. 

Czas ładowania, lekkość i moc odkurzacza bezprzewodowego – na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Od Ciebie i Twojego budżetu zależy, czy wybierzesz odkurzacz, który ładuje się niezwykle szybko, lub nieco wolniej. Ważna jest także waga odkurzacza - tutaj wybór modelu zależy od osoby, która najczęściej będzie posługiwała się pionowym odkurzaczem. Sprzęt nie może być zbyt ciężki. Należy zwrócić także uwagę na moc i napięcie akumulatora. Dobry odkurzacz bezprzewodowy posiada napięcie akumulatora na poziomie około 18 - 20 V wzwyż. Czas pracy natomiast wynosi około godziny sprzątania. Są jednak modele, których czas pracy wynosi aż 120 minut. 

Odkurzacz bezprzewodowy jaki wybrać? Przede wszystkim niech Twój wybór będzie uzależniony od powierzchni, którą będziesz sprzątać. Jeżeli posiadasz mniejsze mieszkanie i godzina czasu pracy ze spokojem Ci wystarczy, nie musisz wybierać modelu, który wytrzymuje aż 120 minut sprzątania. Taki odkurzacz sprawdzi się na przykład w sporym domu jednorodzinnym lub w biurowcu. 

Na rynku dostępne są również odkurzacze piorące. To nie tylko możliwość przecierania podłogi na mokro. Taka funkcja pozwoli na umycie podłogi czy wypranie dywanu konkretnym środkiem czyszczącym, dedykowanym do danego modelu odkurzacza. 

Ranking odkurzaczy bezprzewodowych - TOP 5 modeli polecanych przez użytkowników

Odkurzacze bezprzewodowe ranking na podstawie najchętniej kupowanych modeli. Jeżeli jeszcze nie potrafisz wybrać najlepszego dla siebie modelu odkurzacza, przejrzyj TOP 5 modeli, które są polecane i często wybierane przez użytkowników. Wybraliśmy dla Ciebie:

  • Dyson V10 Absolute
  • Philips 8000 Aqua Plus XC8349/01
  • Samsung Jet 75 complete VS20T7536T5
  • Dyson V15 Detect Absolute
  • Electrolux Power Hygienic 800 EP81HB25WU

Modele te posiadają niezwykle atrakcyjne parametry z punktu widzenia użytkownika. Są to wielozadaniowe odkurzacze, których obsługa zapewnia komfort i łatwość sprzątania. Ich waga jest różna: waha się od 2,6 do niemalże 7 kilogramów. Czas pracy wynosi od 60 do 80 minut, a napięcie akumulatora powyżej 20 V.

Cena poszczególnych modeli waha się pomiędzy 2,199 - 3,599 zł. Często jednak sprzęt ten podlega atrakcyjnym zniżkom. Dowiedz się, jakie są promocje na cichy odkurzacz bezprzewodowy i zaplanuj swoje zakupy

Gdzie szukać promocji na odkurzacze bezprzewodowe?

Odkurzacz bezprzewodowy promocja - takie hasło z pewnością chcesz ujrzeć, gdy wybierasz na poszukiwanie idealnego modelu odkurzacza bezprzewodowego. To możliwe!

Zanim wybierzesz się do sklepu, przejrzyj najpierw gazetki promocyjne na gazetkowo.pl. Możesz zrobić to w prosty sposób bez wychodzenia z domu - wystarczy jedynie dostęp do Internetu. Znajdziesz tam najciekawsze oferty i atrakcyjne promocje w najbardziej popularnych sklepach z elektroniką i nie tylko. Uwzględnione są w nich znane i dobre jakościowo marki, na które z pewnością zwróciłeś uwagę podczas poszukiwań najlepszego modelu pionowego odkurzacza. 

Cichy odkurzacz bezprzewodowy to gwarancja sukcesu w sprzątaniu, zachowanie czystości i higieny domu. Jest to akcesorium, którego potrzebujesz zarówno Ty, jak i Twoja rodzina. Warto usprawnić sobie sprzątanie najbardziej, jak to tylko możliwe. Oczywistym faktem jest jednak, że cena takiego sprzętu nie zawsze pozwoli nam na jego zakup. Dlatego szukanie promocji na odkurzacze bezprzewodowe jest tak ważne i może być możliwe nawet przy nieco niższym budżecie.

Kategorie

Ostatnie wpisy

    Aktualne wiadomości handlowe sieci