Strona główna >Blog >Rodzina >Prezent na Dzień Dziecka dla 2-latka

Prezent na Dzień Dziecka dla 2-latka

Dzień dziecka już niebawem, więc to ostatni moment, żeby wybrać idealny prezent dla bliskiego Ci brzdąca. Jeśli szukasz czegoś dla dwulatka, w tym poradniku znajdziesz pięć propozycji upominków, które na pewno go ucieszą.

Puzzle zawsze się sprawdzają

Pierwsza opcja to klasyka, ale taka, która nigdy nie wychodzi z mody. Puzzle to świetny sposób na pobudzenie wyobraźni malucha, na kształtowanie logicznego myślenia i na wspieranie spostrzegawczości. Dwulatek dobrze poradzi sobie już nie tylko z kilkuelementowymi zestawami, ale także może spróbować swoich sił z kilkunastoma, a nawet kilkudziesięcioma. Oczywiście czasami niezbędna będzie pomoc rodziców, ale zabawa z pewnością będzie przednia.

Hulajnoga

Kolejna propozycja to hulajnoga. Obecnie tego typu sprzęt jest popularny dla osób w każdym wieku, nawet dorosłych, ale równie dobrze sprawdzi się u kilkulatków. Oczywiście hulajnoga musi zostać dostosowana do wzrostu oraz wieku malucha i jego umiejętności. Na rynku dostaniesz np. takie, które mogą pełnić funkcję zarówno hulajnogi, jak i jeździka, dzięki czemu posłużą przez długi czas.

Mały doktor czy piękna księżniczka?

Następny pomysł to zestaw odpowiadający zainteresowaniom pociechy. Niektóre maleństwa lubią zwierzaki, więc z pewnością sprawdzi się „mały weterynarz”. Inne z kolei uwielbiają sprzątać, dlatego warto sprezentować im zestaw do profesjonalnego utrzymywania porządku z mopem, zmiotką i odkurzaczem. Jeśli natomiast dziecko, które chcesz obdarować chce być lekarzem, budowlańcem czy sklepikarzem to także znajdziesz idealne komplety do zabawy dla niego.

Książeczki interaktywne?

Czwarta propozycja to książeczki. Jest to prezent, który nigdy nie zawodzi, jednak warto podejść do niego nieco inaczej. Obecnie bardzo popularne są książeczki interaktywne. Nie tylko pozwalają one na poznanie jakiejś ciekawej historii, ale także wymagają pewnych działań od dziecka. Zawierają one ruchome elementy, wydają dźwięki czy też elementy 3D.

Przytulanki i lale

Ostatni pomysł to pluszaki i lalki. To świetna propozycja, ponieważ często tego typu zabawki stają się ulubionymi towarzyszami, z którymi dziecko śpi, bawi się, wychodzi na zewnątrz lub wyjeżdża na wakacje. Jeśli chcesz jeszcze bardziej spersonalizować prezent, wybierz takiego misia, który będzie miał np. koszulkę z imieniem malucha.

Kup idealny prezent dla malucha i ciesz się jego uśmiechem!

Kategorie

Ostatnie wpisy

    Aktualne wiadomości handlowe sieci